ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Filmi me i mire qe keni pare!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Feb 14, 2009 12:42 pm

Ne kete teme paraqitni filmat me te mire qe keni pare po ashtu edhe nese na rekomandoni neve ta shikojme. Debatim te kendeshem....

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Feb 14, 2009 12:43 pmIshte filem fantastik dhe ju rekomandoj ta shikoni se ishte i mire.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Feb 14, 2009 8:09 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Feb 14, 2009 8:11 pm


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Feb 14, 2009 10:16 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Feb 14, 2009 10:17 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Thu Apr 02, 2009 3:50 pm

Filmin me te fundit qe e kam shikuar ka qene NARNIA dhe me te vertete ishte fantastik edhe pse kishte pjese te imagjinuara!


_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
The Commandante
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Thu Apr 02, 2009 4:55 pm

Hancock

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Apr 04, 2009 11:26 am

2 Fast 2 Forius_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
AltinNumri i postimeve : 5
Mosha : 28
Vendi : Zürich
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 24/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Sat Apr 04, 2009 9:57 pm

JAMES BOND
QUANTUM OF SOLACE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

avatar

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Fri Apr 10, 2009 9:24 pm

The Code of Da Vinci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Fri Apr 10, 2009 10:39 pm

nuk po ju kuptoj ose une jam gabim filum me te mire se sa (Epoka para gjyqit) nuk mund te gjeni

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ThePatriot

avatar

Numri i postimeve : 21
Reputacioni : 2
Data e regjistrimit : 15/05/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Fri May 15, 2009 1:36 am

Filmi ma i mir per mua eshte Liri a Vdekje me Qerqiz Topullin dhe nentori i 2't prej filmave shqiptar.
kurse filmat e huaj kame shume por e veqoj BRAVEHARD dhe filmin The Patriot .... te dy me aktorin Mel Gibson .

ajde me t'mira .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Fri May 15, 2009 11:20 am

vallaja edhe liri a vdekje eshte shum i mire filmi oshtima ne bregdet , Prita ka mjaft filma shqip qe jan te mire por drama Epoka para Gjyqit eshte me i miri

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   Thu May 21, 2009 12:19 pm

Filmi 'Nentori i Dyte' padyshim se do te jete filmi me i mir shqiptar, dhe per kete edhe e preferoj...

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Filmi me i mire qe keni pare!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi me i mire qe keni pare!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: