ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sherbim i ri falas per shqiptaret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Sherbim i ri falas per shqiptaret Empty
MesazhTitulli: Sherbim i ri falas per shqiptaret   Sherbim i ri falas per shqiptaret Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 7:33 pm

Pershendetje te gjitheve,
doja te lajmeroja per hapjen e nje sherbimi te ri falas per shqiptaret.
Titullohet "Posto Kodin" dhe sherben si nje magazine kodesh programimi.
Postimet e kodit jane publike per te gjithe dhe ato do te dalin me sintaks te ndriçuar ne baze te gjuhes qe jane programuar..
Ja nje shembull.
http://albanianwizard.org/Postokodin/2

Per te perdorur kete sherbim te ri duhet ti derjtoheni kesaj url-je
http://albanianwizard.org/Postokodin

Suportohet sintaksa e nje pafundesie gjuhesh, dhe nese shikoni qe mungon ndonjera qe e perdorni na e sinjalizoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sherbim i ri falas per shqiptaret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shkence & Teknologji :: Programe-
Kërce tek: