ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Në vend se...!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 4:17 pm

Në vend se të çarmatoset ushtria Serbisë, është çarmatosur UÇK-ja.
Në vend se të jetë Serbia nën administrim ndërkombëtar, është Kosova.
Në vend se të eliminoheshin strukturat që i la Serbia në Kosovë dhe që u bënë struktura
paralele, u shfuqizua e gjitha tradita institucionale e Kosovës para vitit 1999.
Në vend se Serbisë t'i viheshin standarde ndërkombëtare për ti plotësuar, ato iu vunë
Kosovës
Në vend se të ndryshoheshin librat e historisë në Serbi, po ndryshohehn ato në Kosovë.
Në vend se të vendosen billboard-at "Thuaji jo dhunës" në Serbi, ato po vendosen në
Kosovë.
Në vend se Serbia të detyrohet ta pranojë pavarësinë e Kosovës, Kosova po detyrohet ta
pranojë Planin e Ahtisaar-it.
Në vend se t'i imponoheshin Serbisë bisedime me Kosovën për Luginën e Preshevës,
Kosovës iu imponuan bisedime me Serbinë për vetë Kosovën dhe për tërë Kosovën.
Në vend se të mbahehsin zgjedhjet në Kosovë pas shpalljes së pavarësisë, u mbajtën zgjedhjet
e Serbisë në Kosovë më 11 maj 2008.
Në vend se të merrej në kontroll policia e Kosovës më 17 shkurt 2008 dhe të vendosej në
kufi, më 19 shkurt 2008 u dogjën dy pikat kufitare 1 dhe 31.
Në vend se TMK-ja të bëhet ushtri, ajo u shua.
Në vend se Serbia t'i paguajë dëmet e luftës, Kosovës iu imponua pjesëmarrja në borxhin e
jashtëm të Serbisë
Në vend se EULEX-i t'i arrestojë hajnat shqiptarë e kriminelët serbë të luftës e të strukturave
paralele, EULEX-i po i dënon për krime të luftës shqiptarët dhe s'po arrin t'i gjykojë as hajnat
serbë.
Në vend se mbi 400 milionë euro të privatizimi të deritanishëm të investohen në zhvillimin
ekonomik të Kosovës, ato po mbesin jashtë vendit, me pamundësi qasjeje në to nga institucionet
vendore.
Në vend se të demilitorizohet Lugina e Preshevës, po militarizohet veriu i Kosovës
Në vend se të hapet universiteti në gjuhën shqipe në Luginë të Preshevës, u hap universiteti
serb në veriun e Mitrovicës.
Në vend se të valojë flamuri shqiptar në Luginën e Preshevës, valon ai serb në Graçanicë.
Në vend se të decentralizohej Prishtina me 500 mijë banorë, po decentralizohen vendbanimet
serbe me 5 mijë banorë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gjimi

Gjimi

Numri i postimeve : 12
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 11:50 am

Ne vend se te na japin vullnet,ata na shkaterrojne
Ne vend se te arrestohen serbet militar te cilet po e shkaterrojne mitrovicen,arrestohen shqipetaret e pafajshem ne Presheve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 12:32 pm

Ne vend se te na garantojne siguri,ata na bien rrezikun.
Ne vend se te vendosim vete,tjeret vendosin per ne.
Ne vend se te kemi ushtri te forte,kemi force shume te lodhet.
Ne vend se Kosova ne Evrope,Evropa eshte ne Kosove.
Ne vend se te shohim bardh,Qeveria dhe nderkombetaret na qesin zi.
Ne vend se te shkojme drejte rruges se Shqiperis Natyrale,udheheqesia e qelbur na dergon drejt ndarjes se Kosoves.
Ne vend se te jemi vertet te pavarur,po jetojme ne nje pavaresi formale.
Ne vend se te na dergojne perpara,kta po na dergojne drejt humneres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

Vessa

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 2:11 pm

ne vend se te merreni me diqka me te rendesishme merreni me gjera te kota
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 5:08 pm

Vessa shkruajti:
ne vend se te merreni me diqka me te rendesishme merreni me gjera te kota

Ne vend se te merremi me gjera te kota,merremi me diçka me te rendesishme!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

Vessa

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 2:52 pm

ne venD se te falim ne marrim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 4:52 pm

Ne vend se te vetdijesohemi per gjendjen aktuale,ne edhe me tej vazhdojme te rrime duarkryq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 6:25 pm

Ne vend se t'iu ndertohen shtepi shqiptareve te varfer iu ndertohen serbeve...!

_________________
Në vend se...! Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 8:05 pm

Ne vend se populli te organizohet per liri e vetevendosje, feston festat e 17 shkurtit....

_________________
Në vend se...! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:34 pm

Ne vend se te kemi ushtri si UÇk-ja kemi brigade zjarrefiksish...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 7:07 pm

Ne vend se ta mbyllni gojen ju flisni kot e ma kot......................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:05 pm

Ne vend se te jemi te bashkuar jemi te ndare..

_________________
Në vend se...! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:11 pm

Adea shkruajti:
Ne vend se ta mbyllni gojen ju flisni kot e ma kot......................................

Ne vend se te shkruani si i ka hije nje forumiste ju shkruani sikur te ishit ne shtepine e te çmendurve??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:23 pm

Ne vend se te mos humbni kohe dhe te merreni me dicka me te rendesishme,ju te dy merreni me probleme ndoshta personale ne forume.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

Njomza

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:24 pm

Ne vend se te thuash diqka me te mire e me te vleshme, sthua gje..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:39 pm

Ne vend se hapni tema ku disktutohet si forumist me kuptimin e plote te fjales,mendoni vetem si te krijoni armiqesi ndermjet vetes...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 1:40 pm

Ne vend se te jemi e te rrime siq i ka hije nje forumi , ti Adea dhe Albanian Warrior shkruani vetem se si duhet te kapeni pas fjaleve te kota...

_________________
Në vend se...! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:18 pm

Ne vend se ju te hapni tema me shume sa i perket qeshtjes kombetare,ju hapni me shume tema palidhje.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Në vend se...! Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:15 pm

Ne vend se te qohemi ne kryengritje mbarkombetare per bashkimin e trojeve shqiptare, ne rrim e vetem presim thua se bashkimi kombetar vet vjen...!

_________________
Në vend se...! Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:41 pm

Ne vend se te jemi duke vendosur per vendin tone vendosin te huajt per ne..

_________________
Në vend se...! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 3:21 pm

Ne vend se te jane Kishat dhe manastiret ortodokse tonat jane te shkijeve..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 9:36 pm

Ne vend se te rindertojne shtepite e shqipetareve, rindertohen shtepite e kriminelave.

_________________
Në vend se...! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 6:51 pm

Ne vend se tu japin para familjeve te varfera shqiptare ju japin para shkijeve....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:11 pm

Ne vend se ti strehojn diku te verferit ja rritin rrogat politikanave qwer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:04 pm

Ne vend qe te kemi nje qendrim te perbashket kemi kokat ne vete mjere kjo toke qe na mbane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Në vend se...! Empty
MesazhTitulli: Re: Në vend se...!   Në vend se...! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Në vend se...!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: