ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cili ekip ju pelqen me se shumti???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 4:41 pm

E hapa kete teme per te diskutuar rreth ekipeve me te mira ne bote se cili ekip ju pelqen me se shumti.
Mua ekipi qe me pelqen eshte :: Barcelona

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 10:11 pm

Barcelona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 10:26 pm

Chelseaaaa me i mire ne bote cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 2:54 pm

Barcha!!!barcelona la champione!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 2:07 pm

M.united cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 2:31 pm

Perfundimisht

BARCELONA

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 11:18 pm

Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 11:22 pm

Meteor shkruajti:
Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas

He Meteor deshtaku he paske rreshqit krejt ti nuk din qka eshte futbolli e po me fol per te Meteor futbolli luhet me 11 lojtar edhe 11 ekipi kundershtar ku krejt ngajn mas ni topi.. ahhahahaha ahah
He kot fare Meteor ke mbet si Meteori ne qiell hahahah ahah

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 11:29 pm

Sandokan shkruajti:
Meteor shkruajti:
Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas

He Meteor deshtaku he paske rreshqit krejt ti nuk din qka eshte futbolli e po me fol per te Meteor futbolli luhet me 11 lojtar edhe 11 ekipi kundershtar ku krejt ngajn mas ni topi.. ahhahahaha ahah
He kot fare Meteor ke mbet si Meteori ne qiell hahahah ahah

Hehehe oj dobesir e shekullit XXI,une nuk kqyri futboll se kam pune me te mencura.
Per mua futbolli ndoshta eshte edhe me 15 lojtare e 2 arusha.
O Sandokan me mire ne qiell se ne ketu ne toke na mbyten fare.
Heeheh kot fare me quan mua,e dij se po nisesh nga vetja per ate nuk ta ze te madhe Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 11:33 pm

Meteor shkruajti:
Sandokan shkruajti:
Meteor shkruajti:
Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas

He Meteor deshtaku he paske rreshqit krejt ti nuk din qka eshte futbolli e po me fol per te Meteor futbolli luhet me 11 lojtar edhe 11 ekipi kundershtar ku krejt ngajn mas ni topi.. ahhahahaha ahah
He kot fare Meteor ke mbet si Meteori ne qiell hahahah ahah

Hehehe oj dobesir e shekullit XXI,une nuk kqyri futboll se kam pune me te mencura.
Per mua futbolli ndoshta eshte edhe me 15 lojtare e 2 arusha.
O Sandokan me mire ne qiell se ne ketu ne toke na mbyten fare.
Heeheh kot fare me quan mua,e dij se po nisesh nga vetja per ate nuk ta ze te madhe Razz

Une jam Sandokani kot sme quajne Sandokan une jam shefi ktu hahahahahhahah eh More Meteor sa i gjore je , atje ku je po te gjun zoti me naj rrufe e vjen ne toke ahhahahaha Crying or Very sad No

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 11:38 pm

Sandokan shkruajti:


Une jam Sandokani kot sme quajne Sandokan une jam shefi ktu hahahahahhahah eh More Meteor sa i gjore je , atje ku je po te gjun zoti me naj rrufe e vjen ne toke ahhahahaha Crying or Very sad No

Hahaha oj arush me top,per ty te gjithe jane te gjore e te mjere,sepse ti ala smund ta dallosh te miren nga e keqja..haha
Shef ketu s'ka,jemi te gjithe zote vetes.
Ani more me gjun e me len ne vend qaty,veq dije qe ski qare pa ma paguar vorrin Razz
Ncncn qilu toke se ka zbritje...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 1:33 pm

Meteor shkruajti:
Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas

Hahhahah Reali ska shanca me arrit Barcelonen... PLAS....

BARCELONA king king king cheers cheers cheers

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 2:40 pm

Flaka shkruajti:
Meteor shkruajti:
Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas

Hahhahah Reali ska shanca me arrit Barcelonen... PLAS....

BARCELONA king king king cheers cheers cheers

Hahaha nuk plas trimi kaq lehte.
Reali jo qe ka me arrit Barcen,por edhe do t'ia kaloje shume shpejt. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 5:07 pm

Meteor shkruajti:
Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas

Hajt qyqe hajt qa merr ti vesh ne futboll.
Per mua futbolli eshte gjeja me rendesishme ne bote hahahahhahhahahhahahaha
Barcelona-Chelsea campionnnnnnnnn
PLASSSSSSSS KUPPPPP Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 10:59 pm

Shpata shkruajti:
Meteor shkruajti:
Edhe pse nuk shikoj shume futboll,por shkruaj ne kete teme vetem per t'ia plase shpirtat e zi Sandokanit,Shpates dhe Flakes...heheh

Real Madrid ~~~Iker Casilas

Hajt qyqe hajt qa merr ti vesh ne futboll.
Per mua futbolli eshte gjeja me rendesishme ne bote hahahahhahhahahhahahaha
Barcelona-Chelsea campionnnnnnnnn
PLASSSSSSSS KUPPPPP Twisted Evil

O Shpata ok si te thuani ju une jam dobesir,jam i lodhet jam qyqe Sad
Vetem ta dini se trimi nuk plas lehte hehehe

Ajt me t'mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

Melodi

Numri i postimeve : 46
Mosha : 30
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 2:28 pm

Meteor edhe une jam me real madritin le te plasin tash keta tjeret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 8:01 pm

Melodi shkruajti:
Meteor edhe une jam me real madritin le te plasin tash keta tjeret

Ahahah Melodi ndasht lej keta,se une e kam shpirtin e bardhe te mire te bute dhe nuk ia dua te keqen askujt Razz
Prap se prap mbetem me mendimin qe kam thene me heret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 5:37 pm

Meteor shkruajti:
Melodi shkruajti:
Meteor edhe une jam me real madritin le te plasin tash keta tjeret

Ahahah Melodi ndasht lej keta,se une e kam shpirtin e bardhe te mire te bute dhe nuk ia dua te keqen askujt Razz
Prap se prap mbetem me mendimin qe kam thene me heret.

Hajt se shpirtin e zi e ki ti
katran krejt pirat

chelseaaaaaaaa barrcelonaaaaaaaa campionnnnnn sdsfdsg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 7:00 am

Real Madridi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 2:31 pm

shqipetari shkruajti:
Real Madridi

Bravos shqipetari.
Real Madrid king

Shpata kush po fiton tani.
Qeshe me mire kushe qeshe i fundit Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:40 pm

Meteor shkruajti:
shqipetari shkruajti:
Real Madridi

Bravos shqipetari.
Real Madrid king

Shpata kush po fiton tani.
Qeshe me mire kushe qeshe i fundit Razz


Ani ndasht qessh ti palidhje Laughing
chelseaaaaaaa barcaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 3:05 pm

Barcelona Forever
Real Madrit loser..

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Vessa

Vessa

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 10:04 pm

Liverpool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alexander

Alexander

Numri i postimeve : 15
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 11/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 2:44 pm

Man UTD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitta

Nitta

Numri i postimeve : 8
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 1:22 am

Interrrrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili ekip ju pelqen me se shumti???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Sport :: Sport-
Kërce tek: