ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Che Guevara

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Melodi

Melodi

Numri i postimeve : 46
Mosha : 30
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

Che Guevara - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Che Guevara   Che Guevara - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 1:30 pm

Rrofte revulucionari Che Guevara
HASTA LA VICTORIA SIEMPRE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Che Guevara - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Che Guevara   Che Guevara - Faqe 2 Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:03 pm

Che Guevara mbeti dhe do te mbete idhulli i cdo banori te planetit te tokes ai eshte cdo kund ne zemrat e cdo kujt sepse ai u ndihmoj popujve te shtypur dhe beri rezistence kunder qeverive te korrupotuara...

CHE GUEVARA PERSONIFIKIMI I POLITIKANIT TE PAKORRUPTUAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

Njomza

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Che Guevara - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Che Guevara   Che Guevara - Faqe 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 6:40 pm

Che Guevata eshte heroi i dy boteve....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Che Guevara - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Che Guevara   Che Guevara - Faqe 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 8:03 pm

Che Guevara - Faqe 2 Cheguevara

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
Che Guevara - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Che Guevara   Che Guevara - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Che Guevara
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Bota :: Bota-
Kërce tek: