ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cili ekip ju pelqen me se shumti???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 6:39 pm

O ska me Barcelonen,mu kanen e fort Reali ,ish kanen ne venin e par,ne spanj,edhe nuk kish hup ne Champion's 4 me 0.E Barcelona i permbush te gjitha keto kushte.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 11:54 am

SkenderBeg shkruajti:
O ska me Barcelonen,mu kanen e fort Reali ,ish kanen ne venin e par,ne spanj,edhe nuk kish hup ne Champion's 4 me 0.E Barcelona i permbush te gjitha keto kushte.

Ok le te mbete ashtu siq thuani ju ''me pervoje''.
Perseri mbetem me mendim qe Reali eshte me i mire,eh sidomos tifozet i ka te dalluar nga te tjeret.
P.sh siq jemi Une Wink shqiptari Cool dhe Melodi Smile
Veq kush na ka inati Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 2:20 pm

milani plasni kejttttttt se ma i miri osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 2:03 am

Jeta shkruajti:
milani plasni kejttttttt se ma i miri osht

TIRANA 2 : 1 Milano
Embarassed

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:38 pm

BARCELONA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 3:53 pm

CHELSEA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 4:55 pm

=AC MILAN= Bravo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 7:03 pm

MANCHESTER UNITED llegend o plasni kejt kupniiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:20 pm

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Fc-barcelona-crest
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 4:44 pm

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

Njomza

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:34 pm

MAN . UTD Forever
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 1:30 pm

BARCELONA

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 8:00 pm

MILAN dihet I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 8:19 pm

<<<BARCELONA>>> <3

_________________
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 01, 2009 8:05 pm

Ekipi qe e pelqej une eshte Barcelona ,e kam dashur gjithnje dhe do ta dua gjithnje.....Kete sezon Barcelona u tregoi Spanjolleve dhe mbare europes se si luhet futbolli,per keto flasin faktet .
Meteor ta mundem Realin ne Camp Nou me rezultat te paster 2 me 0,Meteor dhe Shqipetar ta mundem Realin midis Santiago Bernabeut me nje rezultat te habitshem 2 me 6
ne favor te Barces,ne ligen e championeve kemi shkelqyer,mundem Bayern Mynhen me rezultat 4 me 0,mundem Shaktar 6 me 1,mundem Chelsean 1 me 1.5,mundem ne finale
Manchester United me rezultat 2 me 0....
Plus kesaj Barca ne ligen spanjolle luajti ne meny Briliante,numri mesatar i golave ne loje ishte 4dej5 gola ne ndeshje,gjat nje kampionati realizuam 107 gola,qe thyen
rekordin e mbajtur nga reali ne vitin 2006, me 104 gola.
Ne Spanje.....Fituam ndaj Valencias 4 me 0,ndaj Atletiko Madrit 3me0,ndaj Sevilles 4me0,ndaj Betis 6me1,ndaj Villareal 2me1....Te gjitha keto tregojne se Blaugranet
jane kampion dhe shembin cdo armik.........Barca Campione.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fazli demakuNumri i postimeve : 2
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 28/02/2010

Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 8:42 pm

Reali dihet morrreeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ekip ju pelqen me se shumti???   Cili ekip ju pelqen me se shumti??? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili ekip ju pelqen me se shumti???
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Sport :: Sport-
Kërce tek: