ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toolbari SHQIPERIA ETNIKE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Toolbari SHQIPERIA ETNIKE   Sat Feb 14, 2009 7:13 pm

Te nderuar forumist une e kam bere nje toolbar per forumin tone..
Toolbarin e kam krijuar une enkas per forum dhe mund ta shkarkoni ketu ::
rapidshare.com Shqiperia_Etnike.exe.html
Besoj qe do tju hyje ne pune.. Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Toolbari SHQIPERIA ETNIKE   Sat Feb 14, 2009 7:16 pm


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Toolbari SHQIPERIA ETNIKE   Sat Feb 14, 2009 7:47 pm

Shum i mire kuka ky toolbari!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Toolbari SHQIPERIA ETNIKE   Sat Feb 14, 2009 10:26 pm

linndi shkruajti:
Shum i mire kuka ky toolbari!!!

Shpresoj qe te ka hyre ne pune dhe te jete i nevojshem per ty dhe per te tjeret..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Toolbari SHQIPERIA ETNIKE   Wed Feb 18, 2009 5:26 pm

Shume mir e ke bere kete Toolbar te lumte Sandokan... Ishte i mrekullueshem...

Tpershendes nga Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Toolbari SHQIPERIA ETNIKE   Wed Feb 18, 2009 9:27 pm

Flaka shkruajti:
Shume mir e ke bere kete Toolbar te lumte Sandokan... Ishte i mrekullueshem...

Tpershendes nga Flaka

Shpresoje qe te ka hyre ne pune dhe do te ndihmoje rreth keti forumi por edhe webav tjere .. Te pershendes.. Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Toolbari SHQIPERIA ETNIKE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Toolbari SHQIPERIA ETNIKE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arkivi i forumit :: Shporta-
Kërce tek: