ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:03 pm

Reagim
Demtohen varrezat e dheshmoreve ne Shipol te Mitrovices nga huliganet dhe antishqiptaret te cilet i pengojne keto varre , Ata qe u sakrifikuan per lirin e ketij kombi nuk mund te pushojn te qet ne varret e tyre per arsyen se nuk i lejojn kriminelet vagabandat te paguara nga qarqet shoveniste sllave per ti demtuar varret e deshmoreve ne Shipol te Mitrovices .
Ata qe dje rane ne mbrojtje te kesaj toke sot nuk i len te qet hordhit barbare te pushojne edhe per amanetin e tyre e lam ne gjysme ne sot nuk jemi ne gjendje qe ti mbrojme dhe kujdesemi per ti ruajtur varret e tyre .

Foto:Agim Barja veteran i UÇK-se

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:06 pm


_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:08 pmFoto Agim Barja

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:22 pm_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:25 pm

Foto Agim Barja veteran i UÇK-se

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:29 pm

Ne keto foto shihet qarte se dikush shqiptetar i ka demtuar varrezat dhe ka qene i paguar nga Serbia.. Deshmoret rane per liri dhe tash nuk mund as ne varreza te prehen si pasoje e huliganizmit te disave..
Sidoqofte faleminderit shqipetari qe solle kete teme ne forum...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:37 pm

eshte obligim i yni qe ti mbroj perderisa keta dhan me te shtrejten e tyre jeten per neve qe sot e gezoj kete gjysem liri , eshte obligim i yni pra te punojm per deshmoret qe amanetin e tyre ta qojm deri ne fund

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:50 pm_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   Tue Apr 07, 2009 11:55 pm

Foto:AgimBarja

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dëmtohen Varrezat e Dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Shqiptaret-
Kërce tek: