ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush eshte me serioz ne forum???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Rock

avatar

Numri i postimeve : 16
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Kush eshte me serioz ne forum???   Wed Apr 08, 2009 6:39 pm

Ne kete teme postoni nje emer te nje forumisti dhe nje forumistje te cilet mendon se jane me seriozat ne forum.
Po filloj une i pari ::

Albanian Warrior dhe
Flaka


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Wed Apr 08, 2009 6:45 pm

Teme interesante
Mendimi im :

Mig16 dhe
Flaka

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Wed Apr 08, 2009 9:54 pm

Meteori dhe
Sandokan

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Thu Apr 09, 2009 9:44 am

Meteori Sandokani edhe Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Thu Apr 09, 2009 11:52 am

Shqiptari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

avatar

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Fri Apr 10, 2009 9:26 pm

Sandokan

Adea
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Fri Apr 10, 2009 10:37 pm

Meteori dhe Sandaokani

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Mon Apr 13, 2009 4:52 pm

SANDOKANI dhe Mig16

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Mon Apr 13, 2009 8:18 pm

METEORI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Mon Apr 13, 2009 9:26 pm

SAndokan dhe Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Tue Apr 14, 2009 12:57 am

Edhe Albanian Warrior eshte serioz ne forum....

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Tue Apr 14, 2009 4:33 pm

FLAKA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rock

avatar

Numri i postimeve : 16
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Tue Apr 14, 2009 8:35 pm

Sandokani, Flaka, Meteori, Jetta...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Thu Apr 16, 2009 1:51 pm

I love you I love you METEORI I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Thu Apr 16, 2009 1:52 pm

Jeta shkruajti:
I love you I love you METEORI I love you I love you

Ps Flaka Sandokani Rock
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Thu Apr 16, 2009 8:30 pm

Meteori , Sandokani edhe disa te tjer qe kam nevoj me i njoft ende

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Fri Apr 17, 2009 8:59 pm

SANDOKANI, METEORI, JETA etj....

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Fri Apr 17, 2009 10:54 pm

Flaka, Meteori dhe Sandokani

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Fri Apr 17, 2009 11:41 pm

SAndokan e Shqipetari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Sat Apr 18, 2009 9:14 am

Meteori Sandokani Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Sat Apr 18, 2009 11:51 am

Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

avatar

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Sat Apr 18, 2009 11:52 am

shqiptari, jeta, flaka, sandokan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Sat Apr 18, 2009 9:37 pm

METEORI Sandokani Flaka Shqiptari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Sat Apr 18, 2009 10:54 pm

vallahi shumica gati po jan serioz deri dikun me perjashtime hah

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Sun Apr 19, 2009 1:52 pm

SANDOKANI

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush eshte me serioz ne forum???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arkivi i forumit :: Shporta-
Kërce tek: