ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 2:32 pm

Faleminderit per programet veq qaj programi per rritjen e shpejtsise a eshte per rritjen e shpejtesise se kompjuterit a internetit...

_________________
Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 4:56 pm

Shkarkoni programe te ndryshme per PC tuaj ne linkun me poshte!

http://www.idownload.ro/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 7:17 pm

Meteor edhe pse jemi nkundershtime (une me ty) keto programe ishin te mira te nevojshme bravo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 7:33 pm

Adea shkruajti:
Meteor edhe pse jemi nkundershtime (une me ty) keto programe ishin te mira te nevojshme bravo

Adea te theme te drejten une s'kame deshire te krijoje armiqesi me askend ne forume.
Por keto kundershtime,nuk i marr personale dhe as nuk dua t'i maresh edhe ti ashtu sepse jane thjeshte mendimet e personave te ndryshem qe ndoshta nuk perputhen me njeri-tjetrin.
Sidoqofte faleminderit se i vleresove keto programe,shpresoje te kene hyre ne pune.

Me respekt
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 10:16 pm

Meteor te faleminderit per programet e sidomos per programin ARSEGOLD qe ishte per downloadimin e filmave, muzikes, fotove, programeve etj. ishte i nevojshem....

_________________
Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 1:22 am

www.kosovadc.com keni programe ne gjuhen shqipe si dhe shum programe , qdo gjew per PC tuaj

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 2:10 pm

Faleminderit shume shqipetari

Ja dhe nje link ku mund te shkarkoni lloj-lloj sfonde per PC tuaj webi eshte ne shqip dhe mund te shkarkoni sa te duani... www.sfonde.com
Ose me mire te them wallpapers per PC...

_________________
Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Sponsored content
Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!   Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !! - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkarkoni programe te ndryshme per Pc !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shkence & Teknologji :: Programe-
Kërce tek: