ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 1:09 pm

Mendoni sikur te shfuqizoheshin ca ligje dhe ju te kishit doren e lire t'ia jepnit nje mendimin tuaj, cila do te ishte?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 1:16 pm

Une do t'i lidhja midis qytetit aty ku mund t'i shihte populli,dhe cdo i pari qe kalonte andej t'i pershtynte.

Poashtu do i beja gjithe bashke koke per koke dhe do t'ua sillja aty bomben atomike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 1:52 pm

Une do ti kisha marre komplet qeverine dhe do ti kisha derguar ne nje vend te larget ku nuk i dihet as emri atje do i ekzekutoja te gjithe me mjetet me te reja te teknologjise... Po ashtu edhe disa nga eksplozivet apo bombat me te persosura qe ti zhdukeshin edhe eshtrat...

_________________
Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Njomza

Njomza

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 5:17 pm

JO valla une do e merrja ate politikan dhe do te pija kafe me te...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 5:27 pm

Njomza shkruajti:
JO valla une do e merrja ate politikan dhe do te pija kafe me te...

Jam e kundert ne mendimin tend sepse me keta politikan nuk eshte e hijshme te pish kafe me ta se ata nuk jane tjeter perveq se vellezer te shkijeve...
Prandaj, te isha nje dite te vetme me njerin nga politikanet ska lidhje se cilin megjithese me shume kisha preferuar te jete H.Thaqi, do ta kisha djeg per s'gjalli ne turren e druve... Kuptohet te jete edhe populli i pranishem, dhe pas djegjes se tij bashke me popullin do te kisha shkuar deri te ndertesa e qeveris dhe do ti hidhja namin e bombave dhe kjo eshte e tera, me sdo kishim qeveri kukulla... t'mu kish dhan rasti ne at harq edhe Sali Berishen edhe disa te tjere te qeverise se Shqiperise...

_________________
Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 8:32 pm

me mujt i kisha vra te gjith e jo me u taku me ta katastrof ta pshtjellin diten

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 6:05 pm

Do ti kisha vra me te paren se do jau ktheja borgjin qe e vrane e masakruan kosoven me tulifare procesesh per te miren e tyre...
Pushkatim i plote...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 9:32 pm

E kisha rre me majtt men deri sa te des edhe pse e kish myt qaty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni   Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje dite te vetme me nje politikan qe e urreni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: