ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rregullorja e forumit....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Rregullorja e forumit.... Empty
MesazhTitulli: Rregullorja e forumit....   Rregullorja e forumit.... Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:01 pm

Rregullorja

Më poshtë do të gjeni rregulloren e forumit Shqiperia Natyrale.
Me qëllim te eviton mosmarreveshjet ndërmjet antareve te forumit.

---FUSHËVEPRIMI I RREGULLORES---

Kjo rregullore rregullon themelimin,regjistrimin,veprimtarite e gjithë shqipetareve kudo që ndodhen,si forum me pikëpamje kombëtare.

Kjo rregullore nuk kerkone kufizime te te drejave themelore te forumistëve

Rregullorja nuk pengon kompensimin e arësyeshëm për personat që e kryejnë punë për forumin

Forumi nuk mund të angazhohet në fushata për të mbështetur partitë politike ose kandidatët për funksione politike dhe as nuk mund të propozojnë, regjistrojnë ose mbështesin ndonjë kandidatë për funksione publike.

Kjo rregullore shfuqizon çdo dispozitë në legjislacionin në fuqi lidhur me regjistrimin dhe veprimtarinë e forumisteve qe bien në kundërshtim me të.

Ndalohet perdorimi i fjalorit banal dhe fjalëve ofenuese.Per ndryshe pason dënimi:

- Perjashtim per 10 ditë,
- Përjashtimi 1 muaj
- Përjashtim për gjithmonë nga forumi

Nuk mund të postoni ne gjuhë të huaja,vetëm ateherë kur hapen tema të tilla.
Reklamimi i ndonjë web faqeje tjetër,është i ndaluar.
Nuk lejohen shkrimet me përmbajtje raciste,apo ofenimeve fetare.
Para se të hapni nje temë të re,shikoni mos është hapur më parë nga ndonjë forumist tjetër.
Per çdo vërejtje sygjerim apo ndonjë konflikt në mes antarëve kontaktoni tek Administratoret apo Moderatoret.
Moderatoret kanë të drejtë të editojnë apo fshijnë çdo mesazh që ata e shohin të arsyeshëm për tu fshirë.
Nuk mund te antarësoheni ne ndonjë grup pa lejen e Administratorit.
Në qoftë se dëshironi të antarësoheni ne ndonjë grup kontaktoni Administratoret.
Çdo antar i këtij forumi është i obliguar të raportoj keq përdorimet , dhe fyrjet që ju bëhen në PM te Administratoret apo Moderatoret.


Me respekte
STAFI

_________________
Rregullorja e forumit.... 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
 
Rregullorja e forumit....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Rregullorja e forumit :: Rregullorja e forumit-
Kërce tek: