ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 9:19 pm

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan
17 Prill 2009
Presidenti i Serbisë, Boris Tadiq, ka mbërritur me helikopter të KFOR-it në Deçan, ndërkohë që ishte paralajmëruar se mund të vinte edhe përmes pikës kufitare në Merdar. Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi pas shumë konsultimeve, ka vendosur që ta lejojë vizitën e Tadiq, duke e konsideruar atë si vizitë private.(Kosovapress)

_______________________________________________________________________________
Per kunder deklaratave te qeveritarve strukturat kriminale te shtetit armik vizitojn Kosoven aty ne mes te saj pra ne Deçan edhe ate bile me helikopter te KFOR-it .Kjo eshte ajo qeveria ku kinse i ndalon disa peshqi te vogel e i lejon peshkaqenet te futen brenda teritorit te Kosoves , ju si e vlersoni nuk e di por mendimi im eshte se kjo ndodh per shkak se nuk jemi shtet

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 10:33 pm

Vizita e Tadiqt ne Kosove,tregon edhe njehere pakorrektesine dhe ngrenien e flajeve te vete udheheqesve te larte te institucioneve te Kosoves.
Edhe pas deklaratave te rrejshme se nuk do lejohej hyrja e udheheqesve te Serbise,ne territorin e Kosoves,edhe pas kinse kembenguljeve te shumta te institucioneve te Kosoves,perseri doli ne drite ajo frike e vazhdueshme e ketyre te fundit ndaj nderkombetraeve.
Deri dikur ne mbremje ishin te gjithe ne kundershtime te kesaj vizite,por dihet se ne Kosove gjithmone vendose Qeveria dhe Nderkombetaret,eh popullit i buzeqeshet vetem ne fushaten zgjedhore.
Shpresoje se kesi leshimesh te mos behen me sepse me te vertet ato tregojne nje dobesi shteterore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 10:37 pm

Ska ku shkon me keq po shihet se qfare shteti kane krijuar ku nuk mund ta ndalojne nje person e thone qe jemi shtet me cilsite e nje shteti europian. I ndalojne disa persona te vegjel dhe thone shihni se qfare alamet personash kemi ndaluar por kur te vie puna ngushte per Tadiqin menjehere arsyetohen se ka vizite private e disa genjeshtra si gjithmone...
Marre thone kemi krijuar shtet e nuk e kontrollojne as nje pellembe te tokes , nje shtet i mire nuk lejon futjen dhe daljen e armikut kur te doje dhe sa here te doje.

_________________
Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 9:08 am

O sa te kena Thaqin jo veq Tadiqi po kejt serrbia ka me na ardh qitu kur te dojn edhe sa here te dojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 11:40 am

Turp per qeverine tone si mund ta lejojne nje kriminel te hyje ne kosove dhe veqmas kishe jena shtet po cfare shteti bre kur dje ai ishte kriminel dhe sot hyne e del lirisht por jo vetem ai cdo person i serbise hyne e del lirishte nga Kosova dhe nuk e vete askend... Eulexi jau ngrehe veshte ktyne politikaneve dhe kta pa hezitim pranojne mju ardhe shoket nga serbia....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 2:26 pm

ketu po shihet zbatimi i planit 6 pikesh si dhe pakoja e Ahtisarit kjo eshte vetem zbatimi i projekteve ne dem te shqiptarve ,prandaj qeveria vepron "drejt" kinse ka marr leje me u fut ne Kosove, qfar absurditeti , ndersa qeveria e Serbise e demanton kete genjeshter te Qeveris Thaqi dhe shprehet kesisoj "nuk i marr leje askujt me u fut ne token ton pra ne Serbi , e veqmas institucioneve te perkoshme " thon mediat serbe

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 5:04 pm

Paskan Haru me e dergu te vari i te dashures se ti me ndez qiri more tek RUGOVA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 8:05 pm

haha , ndoshta edhe u shku por nuk jan informu mediat , ehde ne anen tjeter e kupton Thaqi qe e paska tradhtu me tjeter kan haha h

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 2:08 pm

E pate se qfare tha Thaqi: " Kosova nuk eshte shtet i izoluar prandaj e kemi lejuar qe Tadiqi te vije ne Kosove...."
Me te vertete eshte nje turp i madh per qeverine. Thaqi qdo dite e me shume pe afron Serbine te ne. Ne kete menyre Serbia neve po na ka ne dore.

_________________
Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 4:58 pm

Kjo e tregon vendosshmerine e Thaqit,para disa dite i ndaloj Tadicit mundesin per te ardhur ne kosov,ndersa tani duhet te pajtohet qe Tadic te ben vizita neper qytete kosovare.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 2:27 pm

Tadiq hyri ne Kosove dhe tha qe ajo eshte Serbi e ne mbetem vetem duke e shikuar kur ai hyri ne token tone dhe fliste gjera te pakuptimta e ndersa thaqi thote se ajo vizite ka qene private por ndodhi e kunderta... Ndersa disa dite me perpara ndaloi disa zyrtare serb te vegjel fare por kur erdhi puna te Tadiqi menjehere dilte me deklarata se vizita ishte private sepse te huajt jau ngrene veshte ketyre dhe keta si kukulla qe jane menjehere i dhane leje ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Empty
MesazhTitulli: Re: Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan   Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tadiq mbërrin me helikopter të KFOR-it në Deçan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: