ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?

Shko poshtë 

Per ke do te votoni ?
1. Lëvizjen VETËVENDOSJE!
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_lcap67%Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_rcap
 67% [ 8 ]
2. Lëvizjen per Bashkim
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_lcap17%Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_rcap
 17% [ 2 ]
3. PDK-ne
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_lcap8%Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
4. LDK-ne
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_lcap0%Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. AAK-ne
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_lcap0%Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6. LDD-ne
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_lcap0%Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7. Nuk do te votoni per askend
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_lcap8%Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Totali i votave : 12
 

AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSat May 02, 2009 9:11 pm

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? dhe pse do te votoni.

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSat May 02, 2009 9:13 pm

do te votoja vetem per Levizjen VETEVENDOSJE per shkak se eshte e vetmja qe po mundohet spaku per qeshtjen kombetare .

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSun May 03, 2009 11:23 pm

Pershendetje!
Sic po e shoh ne rankun e partive, pasni futur edhe dy levizje politike pra:Levizjen VETEVENDOSJE! dhe Levizjen per Bashkim.
Edhe pse asnjera prej ketyre te fundite nuk jane ende parti poltike,jane te vetmet ne sherbime te vullnetit te popullit,ne vecanti Levizja VETEVENDOSJE!
Nese kjo levizje do shendrrohej ne parti politike eshte me se e kuptueshme se do i fitonte zgjedhjet.
Realiteti,puna,besnikeria,vullneti i popullit,dhe sakrifica per idealine kombetare jane pikerishte shkaqet qe e bejne ate me te fuqishme dhe me te besueshme te populli.
Une per vete do zgjidhja Levizjen VETEVENDOSJE!,ashtu mendoje si dhe shume qytetare tjere te Kosoves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
katolikii

katolikii

Numri i postimeve : 5
Reputacioni : -2
Data e regjistrimit : 05/05/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeTue May 05, 2009 12:16 am

Paj PDK e meriton edhe se asht tu punu shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.klina.009.li
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeTue May 05, 2009 3:09 pm

katolikii shkruajti:
Paj PDK e meriton edhe se asht tu punu shum

Ju pergezoj per temen.

Ne mesin e ketyre partive keni futur edhe Levizjen VETEVENDOSJE e cila nuk eshte parti politike dhe as nuk pretendon te jete parti politike.
E sa per keto te tjerat per asnje nuk do te votoja pasi qe jane krejtesisht te kontrolluara nga nderkombetaret dhe nuk kane bere asgje per ti votuar vetem se e ndane Kosoven.
Ndersa ti Katolilki po thua se pdk eshte tu punu shume, ajo ne te vertete eshte tu punu por ama per ti kthyer serbet ne Kosove dhe po punon me shum zell per ndarjen e Kosoves. Po kontribon ne Bosnjizimin e Kosoves...

Me t'mira, FLAKA

_________________
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeWed May 06, 2009 5:35 pm

ama nese do tu futeshin ne zgjedhje edhe Levizja VETEVENDOSJE edhe Levizja per Bashkim , mund te jen edhe levizje nuk do te thot vetem parti te jen per cilen do te votoni ?

_________________________________________________________
Pasi pash pak komente e shoh te nevojshme te pergjigjem njerit nga ta kur e pash se tha PDK-ja po punon qka eshte duke punuar PDK-ja sipas teje a ka ndertu fabrika a ka hap vende punsimi qka a rrug me ngren populli a ? lere more se eshte ba qysh thot populli ma katolik se papa edhe ky ma rugove se rugova u ba ja ka kalu rugoves

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeThu May 07, 2009 7:53 pm

Levizjen VETEVENDOSJE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeThu May 07, 2009 10:58 pm

Po qe se do te ishte te votoja une pa dyshim do ta zgjedhja levizjen Vetevendosje prej ketyre ndersa po te mos ishte une nuk do kisha votuar per keto parti qe vetem po na rrejne e asgje te hajrit nuk po na qesin ne drite...
Ndoshta po ta kuptojme me mire gjendjen politike dhe udherrefyesin e gjendjes politike ( Levizjen Vetevendosje ) do te ishim me ne drite ne cdo fushe e jo siq jemi te ngulfatur si mos me keq...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:11 pm

Po qe se do te ishte per te votuar midis ketyre une pa hezituar do te votoja Levizjen Vetevendosje, dhe cdo njeri pa dyshim do te votonte Levizjen Vetevendosje sepse nuk mundemi te votojme per ato parti politike te pista qe vetem me korrupcion ushqehen dhe bejne qfar tu thone ata nderkombetaret ndersa per popullin as nuk mendojne fare dhe eshte absurde te votosh per to.

_________________
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:25 pm

ashtu mendoj edhe une ILLYRIAN , me besimin me te madh do te votoja per Levizjen VETEVENDOSJE!

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:45 pm

Levizja VETEVENDOSJE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
grenzaNumri i postimeve : 2
Mosha : 43
Vendi : evrop magjupe
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 09/05/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSun May 10, 2009 1:10 am

Pershendetje; bsoj se sdo te me keqkuptoni nese une shprehi mendimin tem ndryshe?... Ather un mendoj keshtu ; Prej mabas lufte zgjedhejt qe jan mabajt ne Kosov jan mbajt me mbikqyrje nderkombetare voto apo mos voto krejt u ba qysh kan than nderkombetaret Unmiku Okb serbija rusija e pak a hiq me than siq kan votu populli per keto kemi edhe deshmi.
Pse fitoj rugova,pse u kan gjall milloshi.
Pse fitoj thaqi se ka nenshkru dezertimin e Uqk ne Rambuje.
Kush e shkatrroj kosoven para lufte Ldk,mbas lufte Ldk.
aleanca u ba bjel ortake e rugoves dhe deshtun shqiptart plitikan u ban parazita te te hujve dhe lan popullin ne vujtje varfri skame terr trauma te reja.
Sa per vota ; mendoj se ishte gabim shum i rand i Albin kurtit kur tha se populli sduhet te dal e te votoj sepse Politikant ton jan te shitur dhe skan bahskveprim por se veq interesa karrigash per te luajtur lojrat e unmikut deri sa te del nje rrokotel e ti rrezon hajnat pozit opozit.
Nese albin kurti sdo te kokuron me parti ai duhet te jep dorheqje edhe nga levizja vetevendosja sepse ai esht duke futur ne gjum edhe nej pjes t epopullit e cila po i beson albin kurtit dhe ska votu politikanet,por as Albinin sepse Albini i tradhtoj popullin se do t ehap partij kurse ai ne momentet me vendimtare u morr me protesta kundra Unmikut e jo kundra politikanve ton.
Vetmja shans per Albin kurtin ka mbet qe te kerkoj Gafurr Adilin si kryetar ne Partin e tij dhe ti Bashkohen nje partije per Bashkimi Kombetar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitimeSun May 10, 2009 1:27 am

Grenza me gjithe respektin qe kam per antaret e rinje e sidomos ne kete rast per ty nuk mendoj se Albini duhet me u fut gjithsesi ne parti mendoj se nga nje here eshte me mire qe te jesh jasht ketyre kontinjerve qe po i quajn institucione sepse po i she gabimet me mire , e sa per mu bashku Albini me Gafurrin nuk e di nese e kan nje vij te perbashket se nuk e njoh politiken une e nuk e di se qka i bjen ama unemendoj se Albin nje her ka ba nana si Adem Jasharin edhe Albinin vetem nga nje her i ban nana
Prandaj mos ba shum krahazime shum se kur nuk e njeh politiken nuk eshte mir me fol veq se munesh apo mendon ashtu , e sa per dorheqje nuk ben kursesi Albini me jep nga Levizja VETEVENDOSJE i lumt Albin Kurtit dhe vetevendosjes per punen qe po e bejne

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?   Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese do te ket zgjedhje kete vit a do te votoni ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: