ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vërejtje dhe sygjerime...!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:53 pm

Per çdo vrejtje ose sygjerim shkruani ne kete teme. Vazhdim te mbare. king

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 1:26 pm

Do te kisha filluar jo me nje verejtje,por me nje keshill nese me lejohet.
Forumi eshte ne fillimin e krijit te tije andaj do t'i kisha lutur stafin qe me shume tu perkushtohen gjendjes aktuale politike dhe ekonomike,te hapin tema cilesore te cilat do t'i terhiqnin vizitoret.
Forumi duhet te jete i oranizuar gjithmone,dhe te mos jete nen ndikimin e ndokujt,duhet te keni patjeter njerez qe dine mire pc sepse edhe mund te vije ndonje sulem i papritur nga disa qe nuk ua dojne te miren.
Kapaciteti i postimeve duhet te jete i larte dhe sa me pak postime te kopjuara.
Gjithashtu kerkoje nga stafi te jete gjithmone ne gadishmeri per antaret dhe te mos lejoj intrigat apo ndonji fyerje ndermjet tyre.
Dhe mos te harroj edhe dicka tjeter,hapesira e forumit kjo me ngjyre te kuqe nuk po me pelqen.


Me t'mira
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 2:15 pm

Meteor shkruajti:
Do te kisha filluar jo me nje verejtje,por me nje keshill nese me lejohet.
Forumi eshte ne fillimin e krijit te tije andaj do t'i kisha lutur stafin qe me shume tu perkushtohen gjendjes aktuale politike dhe ekonomike,te hapin tema cilesore te cilat do t'i terhiqnin vizitoret.
Forumi duhet te jete i oranizuar gjithmone,dhe te mos jete nen ndikimin e ndokujt,duhet te keni patjeter njerez qe dine mire pc sepse edhe mund te vije ndonje sulem i papritur nga disa qe nuk ua dojne te miren.
Kapaciteti i postimeve duhet te jete i larte dhe sa me pak postime te kopjuara.
Gjithashtu kerkoje nga stafi te jete gjithmone ne gadishmeri per antaret dhe te mos lejoj intrigat apo ndonji fyerje ndermjet tyre.
Dhe mos te harroj edhe dicka tjeter,hapesira e forumit kjo me ngjyre te kuqe nuk po me pelqen.


Me t'mira
Meteor

Te faleminderit per keshillat tuaja Meteor ishin te drejta dhe me nje fjale duhet te jemi patjeter me te organizuar ne kete drejtim dhe deshta qe te them se qfare dizajni tja le forumit pasi qe nuk po jua mbush syrin kjo. Dhe me mire ta zgjedim kete se bashku dhe te arrijme ne konkludim per nje dizajne i pelqyer nga te gjithe dhe qe do ti beje te ndihen ne frymen patriotike dhe atdhetare. Ju lutem qe te me ndihmoni rreth ketij problemi, mos te na ndosh asnje sulm nga hakerat e pameshirshem.
Me respekt Sandokani ndihma juaj do te me ndihmoje shume...

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 2:28 pm

Tash e ndrrova dizajnin dhe shpresoj se do te ju pelqej. Nese jo tregoni....

Ju pershendes,

Sandokani

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 6:23 pm

Sandokan shkruajti:
Tash e ndrrova dizajnin dhe shpresoj se do te ju pelqej. Nese jo tregoni....

Ju pershendes,

Sandokani

Po tani duket shume me mire.
Faleminderit qe i moret pozitive keshillat e mia.

Me respekte
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 7:10 pm

Meteor shkruajti:
Sandokan shkruajti:
Tash e ndrrova dizajnin dhe shpresoj se do te ju pelqej. Nese jo tregoni....

Ju pershendes,

Sandokani

Po tani duket shume me mire.
Faleminderit qe i moret pozitive keshillat e mia.

Me respekte
Meteor

Faleminderit shume dhe mbetem me shprese se cdo antar ta thote vrejtjen rreth forumit..

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 5:30 pm

Nuk kam asnje verejtje per forumin eshte i shkelqyer!!!

Jo po po e kom nje verejtje: Pse e keni ba forumin qekaq t'mir???hhahahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:24 pm

Flaka shkruajti:
Nuk kam asnje verejtje per forumin eshte i shkelqyer!!!

Jo po po e kom nje verejtje: Pse e keni ba forumin qekaq t'mir???hhahahhah

Faleminderit shume Flaka por duhet te punojme dite e nate per te pasur nje forum sa me te mire ne te gjitha aspektet.

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 7:30 pm

nje here per nihere nuk kam asnje verejtje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 8:52 pm

Sidoqofte ata qe kane ndonje sygjerim apo vrejtje per dizajnin apo per ndonje antar ose per ndonje problem le te lajmrohet dhe ne do te mundohemi ta bejme te pamunduren ta ndreqim ate qka eshte prishe..

VAZHDIM TE MBARE DHE POSTIME SA ME CILESORE Like a Star @ heaven

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 7:08 pm

Mir mir jo bash mir!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 8:02 pm

Adea shkruajti:
Mir mir jo bash mir!

Adea se pari mund te tregosh se ku nuk eshte mire formi... Like a Star @ heaven

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:07 pm

Sandokan shkruajti:
Adea shkruajti:
Mir mir jo bash mir!

Adea se pari mund te tregosh se ku nuk eshte mire formi... Like a Star @ heaven

Ka tema shum palidhje kam thene edhe ne temen Kombinime me tastier se shumica e temave jane te kota...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:31 pm

Adea shkruajti:
Sandokan shkruajti:
Adea shkruajti:
Mir mir jo bash mir!

Adea se pari mund te tregosh se ku nuk eshte mire formi... Like a Star @ heaven

Ka tema shum palidhje kam thene edhe ne temen Kombinime me tastier se shumica e temave jane te kota...
Adea neqoftese deshiron te debatosh ne kete forum rrugen hapur e ki por nese nuk te pelqen ky forum udha e mbare... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 6:51 pm

Albanian Warrior shkruajti:
Adea shkruajti:
Sandokan shkruajti:
Adea shkruajti:
Mir mir jo bash mir!

Adea se pari mund te tregosh se ku nuk eshte mire formi... Like a Star @ heaven

Ka tema shum palidhje kam thene edhe ne temen Kombinime me tastier se shumica e temave jane te kota...
Adea neqoftese deshiron te debatosh ne kete forum rrugen hapur e ki por nese nuk te pelqen ky forum udha e mbare... Smile

Epo ketu e kam gjet rehatine time dhe kam kundershtare sa te duash.....!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 7:39 pm

Adea dhe Albanian Warrior
Ju lutem mos filloni me polemika personale.
Adea te theme edhe nje here,nuk dua qe te humbim kohen kote,hap disa tema te cilat t'i mendon se ia vlen te diskutohet per to.

Me respekt
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:13 pm

Adea shkruajti:
Albanian Warrior shkruajti:
Adea shkruajti:
Sandokan shkruajti:
Adea shkruajti:
Mir mir jo bash mir!

Adea se pari mund te tregosh se ku nuk eshte mire formi... Like a Star @ heaven

Ka tema shum palidhje kam thene edhe ne temen Kombinime me tastier se shumica e temave jane te kota...
Adea neqoftese deshiron te debatosh ne kete forum rrugen hapur e ki por nese nuk te pelqen ky forum udha e mbare... Smile

Epo ketu e kam gjet rehatine time dhe kam kundershtare sa te duash.....!!!!!!!!!!

Atehere rri siq i ka hije nje forumiste nese don kundershtare ja ku me ke mua.. Neutral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:33 pm

Shiqoni
E kame thene edhe tek nje teme tjeter dhe po e theme edhe ketu.
Mos krijoni uragan pa qene nevoja.
Alabanian Warrior dhe ti Adea,nuk kemi nevoje per kundershtare eshte thjeshte mendimet e cdo njerit te cilat nuk mundemi as nuk pretendojme t'ia mohojme lirine e shprehjes se mendimit.
Adeas i kam thene edhe me heret qe se kam ndermend te krijoj kurfar armiqesie me te.
Po ta theme edhe ty Albanian Warrior,nuk kemi nevoje te krijojme tollovi pa qene nevoja.
Hapni tema dhe diskutoni taman si forumiste ne kuptimin e plote te fjales.
E nese keni sy te shihni ne horizont atehere shpresoje t'i keni kuptuar fjalet e mia e t'a leni anashe kete fjalen''kundershtare'' e te fillojme te diskutojme ashtu sic na ka hije.

Me respekte
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:28 pm

Nje verejtje e madhe qe u takon te gjitheve,e kemi hapur forumin,por e kemi harruar arsyen pse e kemi hapur kete forum,e kemi hapur sa i perket qeshtjes kombetare,dhe asnje teme,nuk eshte hapur per kete qeshtje,temat qe me shume zene vend jane ato palidhje,qe i ngjajne nje qati,kemi tema qe zend vend palidhje sic jane:Gjeni kryeqytetin,Nje shpulle per ...?,Cili ekip ju pelqen? etj etj,vertet mendoni se me keto gjera do arrijme ndokund?Pergjegjja eshte JO,sepse kto jane humbje kohe.

Ju lutem qe sot e tutje,ti jepni me shume rendesi qeshtjes kombetare,dhe jo te humbisni kohe neper tema tjera.Kush eshte i pajtimit me kete verejtje,apo me mire po them sygjerim ,te tregon,qe te nderrmerret dicka.


Respect you're self.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Proudt10


Edituar për herë të fundit nga SkenderBeg në Tue Mar 31, 2009 5:32 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:29 pm

Meteor shkruajti:
Shiqoni
E kame thene edhe tek nje teme tjeter dhe po e theme edhe ketu.
Mos krijoni uragan pa qene nevoja.
Alabanian Warrior dhe ti Adea,nuk kemi nevoje per kundershtare eshte thjeshte mendimet e cdo njerit te cilat nuk mundemi as nuk pretendojme t'ia mohojme lirine e shprehjes se mendimit.
Adeas i kam thene edhe me heret qe se kam ndermend te krijoj kurfar armiqesie me te.
Po ta theme edhe ty Albanian Warrior,nuk kemi nevoje te krijojme tollovi pa qene nevoja.
Hapni tema dhe diskutoni taman si forumiste ne kuptimin e plote te fjales.
E nese keni sy te shihni ne horizont atehere shpresoje t'i keni kuptuar fjalet e mia e t'a leni anashe kete fjalen''kundershtare'' e te fillojme te diskutojme ashtu sic na ka hije.

Me respekte
MeteorJam e te njejtit mendim I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:33 pm

Forumistat mund te shprehin mendimin e tyre por pa fjale fyese.....

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 4:03 pm

[/quote]
Epo ketu e kam gjet rehatine time dhe kam kundershtare sa te duash.....!!!!!!!!!![/quote]


Kundershtarin e pare qe do te hasesh eshte ne mua,nese ke ndonje problem,apo nuk te pelqen forumi ,na jep disa sygjerime,nese i pelqejne adminit ne ta ban,ose per ndryshe ja shkel. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 8:20 pm

SkenderBeg shkruajti:
Epo ketu e kam gjet rehatine time dhe kam kundershtare sa te duash.....!!!!!!!!!![/quote]


Kundershtarin e pare qe do te hasesh eshte ne mua,nese ke ndonje problem,apo nuk te pelqen forumi ,na jep disa sygjerime,nese i pelqejne adminit ne ta ban,ose per ndryshe ja shkel. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil[/quote]

Me duket se une nuk e kam fyer askend qe tja "shkeli" nga forumi siq thua ti! E ke lexuar rregulloren apo jo ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 4:06 pm

Se pari une nuk e kam fyer skend,dhe se dyti qe po thua a e ke lexuar rregulloren,e kam lexuar qe qke me te,sepse edhe une kam qene nje nder ktijuesit e saj.
Sa i perket kundershtarit,ti vet the ,se ke gjetur rehatin dhe plot kundershtar,edhe un thash ta bej me te lehte te gjesh njerin prej tyre.


Enemy's for Ever. What a Face


Shndet.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:33 pm

SkenderBeg shkruajti:
Se pari une nuk e kam fyer skend,dhe se dyti qe po thua a e ke lexuar rregulloren,e kam lexuar qe qke me te,sepse edhe une kam qene nje nder ktijuesit e saj.
Sa i perket kundershtarit,ti vet the ,se ke gjetur rehatin dhe plot kundershtar,edhe un thash ta bej me te lehte te gjesh njerin prej tyre.


Enemy's for Ever. What a Face


Shndet.

Po se pari ju vet me keni ftuar. Fillova te shkruaj dhe pashe se jemi me mendime te kunderta a s'quhemi ne 'Kundershtarë' ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Vërejtje dhe sygjerime...!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vërejtje dhe sygjerime...!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Rregullorja e forumit :: Rregullorja e forumit-
Kërce tek: