ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vërejtje dhe sygjerime...!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 7:03 pm

Forumsa pike se pari nuk keni pse te grindeni ne mes vete sepse ne fund t e fundit grindeni per gjera te kota, forumi nuk eshte arene e luftrave se cili kend e ka kundershtare e cili po grindet me shume andaj ju lutem mos filloni me grindje ndashi te debatoni si njerez debatoni e jo te fillojme vetem duke kundershtruar njeri tjetrin..


Ti Adea nuk ke nevoje te kerkosh kundershtare sepse nuk eshte nevoja nese deshiron te debatosh debato siq i ka hije nje forumiste te vertete e jo si te hysh ne forum po kerkoj kundershtare.


Edhe ti Albanian Warrior dhe Skenderbeg nuk keni pse te beheni kundershtare te dikujte, Adea nese deshiron te debatoje le te debatoje si te gjith te tjeret tek e fundit pse te kundershtoni njeri tjetrin. Ne kete forum jemi per qeshtje me madhore e jo grindjet, sipas emrit Shqiperia Natyrale jemi per te debatuar mbi qeshtjet kombetare.


Adea edhe nje here nese deshiron te kesh kundershtar atehere hap nje forum edhe aty hap tema sa te duash per tu grindur..

Forumist se fundi po ju them se grindja nuk na qon perpara por do te ulemi ti shikojme qeshtjet kombetare e jo siq ja kemi nisur.
Keto ishin keshilla nga une dhe besoj qe ju i pranoni keshillat..

Me respekt
Sandokan

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 7:38 pm

[b]Temat qe nuk kan fare lidhje me arsyen e keti forumi ,dhe qe shkojn ne dem te ndonjerit anetar,do te shkojne ne shporten e forumt.P.Sh sot e fshiva temen Nje shpulle per..?
Dhe ne te ardhmen do te fshihen cdo tem e tille.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 2:01 pm

pajtohem plotesisht me ty The Commandante ashtu duhet te veprohet

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Njomza

Njomza

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 10:41 pm

The Commandante shkruajti:
[b]Temat qe nuk kan fare lidhje me arsyen e keti forumi ,dhe qe shkojn ne dem te ndonjerit anetar,do te shkojne ne shporten e forumt.P.Sh sot e fshiva temen Nje shpulle per..?
Dhe ne te ardhmen do te fshihen cdo tem e tille.

E fshive se je frikesuar nga shpullat ëëëë...
Une mendoje se skane nevoje te fshihen ato tema Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 5:10 pm

Njomza shkruajti:
The Commandante shkruajti:
[b]Temat qe nuk kan fare lidhje me arsyen e keti forumi ,dhe qe shkojn ne dem te ndonjerit anetar,do te shkojne ne shporten e forumt.P.Sh sot e fshiva temen Nje shpulle per..?
Dhe ne te ardhmen do te fshihen cdo tem e tille.

E fshive se je frikesuar nga shpullat ëëëë...
Une mendoje se skane nevoje te fshihen ato tema Wink

Jo se ishim te frikesuar apo diqka kesisoji por ky forum nuk eshte krijuar per tu tallur me shpulla. Me mir eshte te debatojme rreth çeshtjeve te ndryshme sesa te japim shpulla kot se koti. Tek e fundit ajo teme s'eshte, ti ate s'mundesh me emëru teme. Ajo eshte humbje kohe...!

Me t'mira, FLAKA

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 3:56 pm

Njomza shkruajti:

E fshive se je frikesuar nga shpullat ëëëë...
Une mendoje se skane nevoje te fshihen ato tema Wink

Nuk eshte se jemi te frikesuar nga shpullat tek e fundit c'rendesi kane ato shpulla ne ketu nuk jemi per shpulla por jemi per dicka tjeter e jo te miremi me gjera te kota.
E dini se edhe disa tema te tjera jane fshire por se shpejti edhe temat e tjera ne Zone e lire do te fshihen dhe nuk do te jene me...
Si dhe shume tema te tjera te cilat nuk ia vlen te debatohet ne to do ti fshijme te gjitha...
Do ti leme ato tema ne te cilat ja vlen te debatohet si forumist...

ILLYRIAN

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSat May 02, 2009 8:53 pm

jam i pajtimit me ty ILLYRIAN per shkak se ne te gjitha forumet pikrisht keto tema te zones se lir i kan larguar antaret serioz nga ato forume , pajtohem me i fshi te gjitha temat e zones se lire ILLYRIAN
Ju pershendes

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
katolikii

katolikii

Numri i postimeve : 5
Reputacioni : -2
Data e regjistrimit : 05/05/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeTue May 05, 2009 12:15 am

e kam nje vrejtje sepse une jam antar i ri edhe kam nje vrjetje se e vrejta se ne forumin tuaj nuk egziston nen forumi PREZANTIMI I ANTARVE edhe PERSHENDETJE EDHE URIME
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.klina.009.li
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeTue May 05, 2009 1:58 pm

katolikii shkruajti:
e kam nje vrejtje sepse une jam antar i ri edhe kam nje vrjetje se e vrejta se ne forumin tuaj nuk egziston nen forumi PREZANTIMI I ANTARVE edhe PERSHENDETJE EDHE URIME

Katolikii pershendetje dhe mire se erdhe ne kete forum
E verteta eshte se pas shume kritikash nga shume antare te ndryshem nuk kemi lene asi nen forumi si PREZANTIMI I ANTAREVE por i kemi lene te hapur disa tema te ZONE E LIRE dhe aty mundesh te hyjsh te postosh ne to...
Me respekt ILLYRIAN

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeWed May 06, 2009 7:58 pm

pershendetje , respekt per antarin e ri katolikun dhe i uroj mirseardhje , por kam nje vrejtje ky forum nuk eshte bastore sportive prandaj tema Bastorja e forumit kerkoj qe te mbyllet urgjentisht

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILIRANumri i postimeve : 2
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 04/05/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 1:53 pm

ore mentor guxim muti ta paskan lujte mashume se nane ata te dy te bashkimi epo shpurdheshte ajo tandja

po si spate turp mo injorat muti o Serbet tashti ta lujtshin se ata de dy ja moren kajmakun .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 2:14 pm

ILIRA shkruajti:
ore mentor guxim muti ta paskan lujte mashume se nane ata te dy te bashkimi epo shpurdheshte ajo tandja

po si spate turp mo injorat muti o Serbet tashti ta lujtshin se ata de dy ja moren kajmakun .

Eh more analfabete e poshtert,ste shitet pazari ketu.
Ike andej nga ke ardhe,se s'duam te merremi me njereze te trashe.

Bye Bye
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 2:19 pm

kujdes shprehjet qe i thoni ne kete forum , nuk duhet ofenduar antaret e ketij forumi e sidomos antare qe jan aktiv si Meteori Guximi e shum antar te tjer , nuk na nevoiten perqarje kujdes se qka flitet ne kete forum per arsye se ne kete forum kontrollohet qdo detaj edhe me i vogli se nuk eshte si forumet tjera qe mund te ofendosh antaret e tjer me shprehje si "m... etj"

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina


Edituar për herë të fundit nga shqipetari në Sun May 10, 2009 2:58 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
GuximiNumri i postimeve : 21
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 19/04/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 2:22 pm

ILIRA shkruajti:
ore mentor guxim muti ta paskan lujte mashume se nane ata te dy te bashkimi epo shpurdheshte ajo tandja

po si spate turp mo injorat muti o Serbet tashti ta lujtshin se ata de dy ja moren kajmakun .

Urnoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 2:30 pm

ILIRA, mos perdor fjale banale sepse perjashtohesh nese e ke lexuar rregulloren aty e ke rregullin, dhe nese keni ndonje problem personal atehere ska nevoj te zihesh ketu ne forum. Per gjerat e juaja personale zihuni diku tjeter...
Nje veretje shkon per ty Ilira dhe nese perdor fjale banale prape atehere ne do te perjshtojme.
Kjo vlen edhe per ju te tjeret.

Me respekte STAFI

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeMon May 11, 2009 3:53 pm

ILIRA NESE E KE MENDJEN PER TE DEBATUAR NE FORUM SI ANTARE MUND TE DEBATOSH LIRE E NESE DESHIRON TE MERRESH ME FYERJE E GJERA TE TILLA MUND TE SHKOSH NE TJERA FORUME, KY FORUM NUK ESHTE PER ATA NJEREZ TE CILET DESHIROJNE TE GRINDEN E TE SHAHEN POR ESHTE PER TJERA PUNE ME TE MENCURA...

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Spartakuss

Spartakuss

Numri i postimeve : 6
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 20/04/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 3:27 pm

Forumi eshte i perkryer,por ka disa mangesi te cilat stafi leht mund ti ndreq,ketu pash shume tema palidhje te cilat nuk perputhen me karakterin e keti forumi,kete forum e keni hapur per qeshtjen kombetare,andaj edhe temat duhet te perputhen me kete,dhe jo disa tema te cilat nuk kane fare kuptim,e as lidhje me qeshtjen kombetare,kerkoi inkuadrimin e stafit ne kete verejtje timen,ju lutemi kete verejtje merreni per mire ,sepse kjo eshte gjendja aktuale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 3:31 pm

Spartakuss shkruajti:
Forumi eshte i perkruer,por ka disa mangesi te cilat stafi leht mund ti ndreq,ketu pash shume tema palidhje te cilat nuk perputhen me karakterin e keti forumi,kete forum e keni hapur per qeshtjen kombetare,andaj edhe temat duhet te perputhen me kete,dhe jo disa tema te cilat nuk kane fare kuptim,e as lidhje me qeshtjen kombetare,kerkoi inkuadrimin e stafit ne kete verejtje timen,ju lutemi kete verejtje merreni per mire ,sepse kjo eshte gjendja aktuale.

Mire se erdhe ne kete forum,dhe sa i perket verejtjes tende,eshte nje verejtje aktuale ne kete forum,nuk eshte shpifje por kjo egziston,shume here e kam permendur se ne kete forum ka disa tema te cilat duhet te ishin ne tjeter vend,e jo ne kete forum,tema te tilla e njollosin karakterin e keti forumi ,i cili po merr rrenje te forta,dhe do ti degjohet zeri ne te ardhmen....


Pershendetje nga The Commandante per Spartakus Very Happy

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FooSeNumri i postimeve : 1
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 22/06/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 12:40 pm

Pershendetje !


Forumi ne shikim te par duket shum mir. Template eshte e perkryer. Jan disa gjera te vogla te cilat ju kisha sygjeriar ti beni ose ti ndryshoni siq jan : Te hapni nje nen-forum per prezantim (Aty mund te njihen antaret me shum me njeri tjetrin). Ju kisha sygjeruar ti hiqni ato Widget nga forumi (ti lini vetem ne portal) sepse madhsia e forumit eshte shum e ngusht. Per gjera tjera njeher per njeher nuk kam vrejtje./FooSe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 12:47 pm

FooSe shkruajti:
Pershendetje !


Forumi ne shikim te par duket shum mir. Template eshte e perkryer. Jan disa gjera te vogla te cilat ju kisha sygjeriar ti beni ose ti ndryshoni siq jan : Te hapni nje nen-forum per prezantim (Aty mund te njihen antaret me shum me njeri tjetrin). Ju kisha sygjeruar ti hiqni ato Widget nga forumi (ti lini vetem ne portal) sepse madhsia e forumit eshte shum e ngusht. Per gjera tjera njeher per njeher nuk kam vrejtje./FooSe


Pa dyshim Foose duhet ta hapim ate nen forum sepse kemi pasur edhe tjera kerkesa per ate nen-forum keshtu qe do e hapim.....
E sa per gjerat ne widgets edhe une e kam menduar nje gje te tille meqenese kur jane ato widgets ne forum fotogragite spo munden te postohen te gjitha vetem gjysme keshtu qe me mire ne portal..
Gjithsesi faleminderit shume

_________________
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Sponsored content
Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vërejtje dhe sygjerime...!!!   Vërejtje dhe sygjerime...!!! - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vërejtje dhe sygjerime...!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Rregullorja e forumit :: Rregullorja e forumit-
Kërce tek: