ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 1:46 am

Te nderuar forumiste e hapa per kete teme per te kuptuar disa domethenien e vertete e flamurit te imponuar, per mua ai flamur eshte vetem nje lecke qe duhet perdorur per te fshire.
Shikoni kete video te cilen e kane punuar disa idealiste te kombit shqiptare.Shpresoj qe ta kuptoni me te vertete domethenien e ati flamuri te famkeqit "Ahtisari"

_________________
Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Alexander

Alexander

Numri i postimeve : 15
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 11/03/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 5:04 pm

Kjo video tregon me te vertete domethenien e vertete te flamurit shkombetarizues te Kosoves... Pergezime per temen... Majt e qelluar sidomos video-ja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 5:53 pm

Le ta dine se qfare flaumri kane propozuar dhe qe disa edhe jeten e japin per ate flamur qe seshte gje tjeter veq nje lecke e ndyre..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 10:30 pm

flamuri i kosoves se Ahtisarit e ka ngjyren e kalter ngjyren ujit dhe vlera e tij eshte vetem 10 mij euro u propozua ne kafenet e Prishtines ,ndersa flamuri i yne kombetar e ka ngjyren e kuqe qe simbolizon gjakun qe u derdh per kete flamur nga Fazli Grajqefci e shum e shum te tjer dhe vlera e tij eshte shum e madhe kur dihet se shum bij e bija me te dashura te ketij kombi rane per kete flamur , e gjaku kurr nuk behet uje

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 5:50 pm

Dhe per ate flamur nuk ka rene asnje deshmore, deshmoret te cilet kane rene per lirine e vendit dhe flamurit kane qene te shumet dhe gjaku i tyre eshte vete liria qe ne po e gezojme.. E nuk kane rene deshmoret per kosove multietnike...

_________________
Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:06 pm

Per mua flamuri i Kosoves eshte edhe do te jete flamuri shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:09 pm

I pa vlere per mua eshte ki flamure nje lecke

Kurese ki qe me ben te njofe veten eshte gjaku i bijeve dhe bijave me te shtrejt te SHqiperise shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 11:03 pm

Pergjithmone ne gjakun e cdo shqiptari do te jete ky flamur KUq e Zi sepse me ate flamur ne perfaqesohemi e jo me "sofrabezat" e europes....

_________________
Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 11:12 pm

Vertete ky flamur meriton kete gje..

Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Sdsafd10

A jeni te pajtimit per kete gje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!   Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Domethenia e vertete e flamurit te Kosoves !!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: