ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 9:50 pm

Gjersa ne Kosove po behej lufte Ibrahim Rugova sorrollatej bashke me shkije dhe nuk ia dinte fare per luften qe po zhvillohej ne Kosove.

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Bestir10

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 9:50 pm

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Rugomi10

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 9:51 pm

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Gazett10

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 9:52 pm

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Takimi10

Ja Rugovisti i qelbur qbente..

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 9:58 pm

Kjo foto tregon patriotizmin e Rugoves,gjersa po behej luft ai i zgjat doren Miloshevicit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 1:26 pm

Ja shikojeni kete rugovistin e qelbur,se si i zgjate doren Serbise.
Sepse edhe ky kishte gjake serbi,dhe per Milloshin ishte si vella.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeThu May 28, 2009 3:41 am

ne vend se te armatoset dhe ti dal ne ball UCK-se ai shkoj dhe zgjati doren kriminelit serb Milloshoviq

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeThu May 28, 2009 7:53 pm

Demantoi nese keni fakte !

Lexoni:

1 DHJETOR 1997 -z.I.Rugova si kryetar i Kosoves i deklaron gazetes belge"LE SOIRE" se nuk ka asnje informat per ekzistimin e UÇk-es dhe se behet fjal per krijimin e saj nga sherbimet sekrete serbe.

15 DHJETOR 1997 ne te perjavshmen zvicerane "FACTS" Rugova do te deklaroj:se nuk ka asnje informat per UCK-en dhe se behet fjal per individ te frustruar.

NE JANAR 1997 -Rugova kerkon ndihmen e INTERPOLIT dhe FBI per ti ndjekur terroristet e UCK-es, sepse nuk i mjaftonte UDB-ja.

22 MARS 1998- kur Drenica digjej flak -I.Rugova mban zgjedhjet per tu zgjedhur "PRESEDNIK".

1 TETOR 1998- I.Rugova nuk i perkrah protestat studentore , duke qendruar indiferent si gjithnje.

PO NE VITIN 1998-I.Rugova nenshkruan marreveshjet e fameshme per arsim , per stadiume te futbollit dhe per cerdhe femijesh me SHEN EXHIDION dhe me palen serbe.

NE VITIN 1999- I.Rugova formon komisionin per te hetuar krimet e luftes qe paska bere gjoja UCK -ja.

PAS LUFTE -I.Rugova nuk u perkul kurre para deshmoreve te kombit, dhe nuk e njohu luften e UCK-es.Ai kurre nuk vizitoi memorialin e komandantit legjendar Adem Jashari.

NUK MUND TE MOS- permendi ketu deklaraten cinike te zonjes N.Kelmendi se "VIZITA E RUGOVES TEK JASHARAJT NUK E PERSHPEJTON PROCESIN E PAVARESIS SE KOSOVES.

Te gjitha keto mu kujtuan kur lexova ketu per takimin qe Rugovaberi me Milloshin. Dhe ki pis Rugova donte te dekoroje Komandantit legjendar.A thua si do te kete fytyr?
E dime te gjithe se ai ishte nje kryetar ANTI UCK,PACIFISTdhe QYQAR Kancerogjen.
A ka me kontradiktore se sa TRADHETARI te dekoroj KRYELUFTETARIN
Kjo ishte nje tragjedi qe po deshtu te luaj para syve te shqiptarve idijoti Rugova.


Kam fakte plote per kete idijot pacifiste me ftyre pederasi !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeThu May 28, 2009 9:18 pm

Kane qene kolege, te dyte te njejtin profesion (kriminel) atehere perse te mos takoheshin valle?

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeThu May 28, 2009 9:26 pm

Le ta dije gjithe Bota mbar se Rugova s'eshte shqiptar..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeFri May 29, 2009 12:29 am

meteor une kisha then pak me ndryshe le ta dij populli shqiptar se Rugoviqi eshte tradhetar

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeFri May 29, 2009 1:39 pm

Mig16 shkruajti:
Demantoi nese keni fakte !

Lexoni:

1 DHJETOR 1997 -z.I.Rugova si kryetar i Kosoves i deklaron gazetes belge"LE SOIRE" se nuk ka asnje informat per ekzistimin e UÇk-es dhe se behet fjal per krijimin e saj nga sherbimet sekrete serbe.

15 DHJETOR 1997 ne te perjavshmen zvicerane "FACTS" Rugova do te deklaroj:se nuk ka asnje informat per UCK-en dhe se behet fjal per individ te frustruar.

NE JANAR 1997 -Rugova kerkon ndihmen e INTERPOLIT dhe FBI per ti ndjekur terroristet e UCK-es, sepse nuk i mjaftonte UDB-ja.

22 MARS 1998- kur Drenica digjej flak -I.Rugova mban zgjedhjet per tu zgjedhur "PRESEDNIK".

1 TETOR 1998- I.Rugova nuk i perkrah protestat studentore , duke qendruar indiferent si gjithnje.

PO NE VITIN 1998-I.Rugova nenshkruan marreveshjet e fameshme per arsim , per stadiume te futbollit dhe per cerdhe femijesh me SHEN EXHIDION dhe me palen serbe.

NE VITIN 1999- I.Rugova formon komisionin per te hetuar krimet e luftes qe paska bere gjoja UCK -ja.

PAS LUFTE -I.Rugova nuk u perkul kurre para deshmoreve te kombit, dhe nuk e njohu luften e UCK-es.Ai kurre nuk vizitoi memorialin e komandantit legjendar Adem Jashari.

NUK MUND TE MOS- permendi ketu deklaraten cinike te zonjes N.Kelmendi se "VIZITA E RUGOVES TEK JASHARAJT NUK E PERSHPEJTON PROCESIN E PAVARESIS SE KOSOVES.

Te gjitha keto mu kujtuan kur lexova ketu per takimin qe Rugovaberi me Milloshin. Dhe ki pis Rugova donte te dekoroje Komandantit legjendar.A thua si do te kete fytyr?
E dime te gjithe se ai ishte nje kryetar ANTI UCK,PACIFISTdhe QYQAR Kancerogjen.
A ka me kontradiktore se sa TRADHETARI te dekoroj KRYELUFTETARIN
Kjo ishte nje tragjedi qe po deshtu te luaj para syve te shqiptarve idijoti Rugova.


Kam fakte plote per kete idijot pacifiste me ftyre pederasi !

Sigurisht Mig 16 Rugova nuk ja dinte fare per ekzistimin e UCk-se madje ai takohej edhe me shume lidere e kriminel te serbise. Me te vertete kishte qene tradhtar me plot kuptimin e fjales ne vend se ta ndihmonte UCk-ne perkundrazi ai e demtonte ate formonte plane anti-UCK. Por rrugen e tije jane duke e vazhduar shume politikan qe e quajne veten bashkeluftetar te deshmoreve.
E si munden ta kujtojne ate bashke-kriminel!!!

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeFri May 29, 2009 3:30 pm

ka edhe shum e shum te tjera gjera qe nuk dihen per Rugoviqin kete tradhetar te kombit shqiptar , asnjeher nuk e njohu luften e shente te UCk-se asnjeher nuk u perkul para deshmorve dhe asnjeher nuk i mbrojti interesat e kombit shqiptar ne asnje moment .

Kjo eshte TRADHTI qe nuk e lan as shiu e as deti kete e lan vetem plumbi sepse kete e ka merituar por ngordhi bashk me MIlloshin e vellezrit e tij kriminel serb

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeFri May 29, 2009 7:39 pm

Uroj qe fatin e rugoves dhe milloshit ta kene edhe tradhtaret e tjere (ngordhjen e tyre, them ngordhjen e tyre pasi qe ata i pergjajne kafsheve)

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeFri May 29, 2009 8:39 pm

Flaka shkruajti:
Uroj qe fatin e rugoves dhe milloshit ta kene edhe tradhtaret e tjere (ngordhjen e tyre, them ngordhjen e tyre pasi qe ata i pergjajne kafsheve)

Uroj qe te te plotesohet deshira Flaka Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeFri May 29, 2009 9:04 pm

Shume e shume te tjere qe besoj se do ta kene fatin e Rugoves dhe te Milloshit.Dhe sot ata qe besoj qe do ta kene ate fat jane politikanet qe sorollaten neper Kosove si heronje te shpalljes se (pa)varesise. E duhet ti paraqesim faktet per tradhtine e tyre!!! e cila kurre nuk do falet... E sidomose gjithe ato padrejtesishe qe ju bene popullit shqiptare nga kompromiset e politikaneve!!

_________________
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitimeFri May 29, 2009 9:14 pm

Udhëheqjen e Rugovës dhjet vjet e quaj si një Diktatur durimi me ideologjin e vetme Frigën!
Popullit shqipëtar frigen i’a futi në ashtë kjo qeveri,që dikur ishte e shpërndar në t’gjitha vendet e Botës,Ministër në Zvicër në Gjermani në Shqipëri e shumë kundë tjetër.T’mos harroj se pos frigës nga ne kërkohej edhe djersa,pra konto ai,konto ai tjetri e kushë jo , dhe shtrohet pyetja Pse?. I dha për popullin apo për “Ministrat”?,Kur popullit ju dashtë ndihma, ku ishin ato?.
-LDK,arriti shum cka që Serbia s’do munte kurrë vetë ta arrij,në atë dhjet-vjcarin udhëheqës të Rugovës afro gjysmë Milioni Shqipëtar u shpërngulën neper Botë,kjo ishte plaga më e rënd e Kosovës dhe besoni se nuk ishte pasojë e UÇK. Atëher ne fillim te viteve të nëntdhjeta ka ardh koha te formohet Uck , atëher nuk kishte dëgjuar kurrë populli për UÇK-n, e njihej vetëm LDK dhe shpresohej se s’shpejti do bëhet mirë. Në vitet nëntdhjeta Serrbët urrehëshin shpirtnisht nga SHqipëtaret, kishte shumë demostrata gjuanin gurë si në Palestin (Intifada e Rugovës)dhe kështu vazhdoj Kosova me musafirët e pa ftuar e t’pa dashur. Mbas nje viti domethane 1991 doli nedrite Uck e vizitova për her të par Kosovën dhe pashë plagët e varret e Kosovës në rritje e sipër, armiku kishte filluar të zëj vend në Tokën ton, policët Serb tani mund ti shihje në një tavolin me ish gjuejtgursit, hanin pinin dhe fjala e shenjët KOSOVA REPUBLIK po thuaj se shprehej më lirshëm edhe pse nuk i vinte era fare Republikës. Një plagë tjetë qe ndoshta se shihte cdo kush, ishte se e ter Kosova ishte bër Prishtin, politika shqipëtare paqësore por edhe frigacake e asaj kohe ishte përqendruar vetëm në Prishtin rreth e qark Rugovës, e njëjta gjë kishte ndodhur edhe me Fakultetet e shum cka tjetër. Në ket koh kishin filluar të dëgjohen aromat e para të Barutit qe shkrepej diku në Drenicë, nga një her në emer të popullit denohëshin bashkëpunëtoret e Serrbit e nga një her edhe vehtë Serbët dënohëshin pa mëshir apo shpërblehëshin për “meritat e tyre”.
Më vonë qeveria e Kosovës bashkë me armikun fajsonin disa grupe apo individ qe operojn pa kontrollin e tyre, por ne fillimi ishin edhe t’arsyeshme prononcimet e Rugovës, si politikan mendonin se duhet kështu të pritët gjer sa të del në sheshë e verteta se ka Ushtri Çlirimtare të Kosovës. Më von doli në sheshë e vërteta , doli për të gjithë Botën edhe për Serrbin, por për Presidentin coftine z.kryetar Rugoven akoma jo, dhe e kam një ndjenjë se edhe sotë e kësaj dite ai qe eshte ne vare nukë beson se kishte pas Ushtri Çlirimtare të Kosovës.
Unë ju bëra vetëm një pasqyr të thjesht vetëm nga syri dhe ndjenja ime .

Po i kthehëm temës pak nga veshtrimi Politik .
Si politikan e quanin z.Rugoven shumë të aft, të shkathtë të matur etj. Por unë nuk dijë dhe nuk kam dëgjuar se një shtet diku në Botë udhëheqet mirë dhe i ka punët në rregull kur udhëheqësi është , një Shkrimtar, një Doktorr e jo politikan i vërtet. Kurse Kosova akoma nuk është shtetë në vehte, pra njëherit duhet të formohet e pastaj të udhëheqet , unë nuk e shihja Rugovën si njeri te shtet-formimit. Pra të udhëheqet nga kësi njerz të këtill Kosova mund ti kanoset një rrezik shumë imadhë, pasi që rreziqet i kemi rreth e qark se ne jemi te rrethuar nga Djallërzit e terbuar e xhelatin e kemi akoma mbi kokë, dhe një kryetar Engjull frigacak mund t’na coi në një qorrë sokakë.

-UÇK,kishte para Luftës gjatë Luftës dhe tani mbas Luftës, por tani si njësi mbrojtse e Kosovës, si një Ushtri e Kosovës dhe as gjë tjetër vetëm si një Ushtri që ka cdo shtet si Gjermania, Amerika e Kroacia edhe ne kemi Ushtrin ton.
Është krejt tjetër se kushë e njef e kushë nuk e njef, kushë krenohët e kushë turpnohët?, se cili e don e cili e urrenë?,.
UCK EKZISTONE ILEGAL APO E HAPUR AJO ESHTE E GJALLE KETE TE DIJE CDO KUSHE

Tani ca analizime:

-Në kohën kur UCK dhe disa tjer LUFTAR ju fishkëllonin pëlumbat e armikut mbi kokë,Rugova me disa intelektual tjer POLITIK , e mohonin realitetin.Në kohën kur Rugoves i bënin ROJE para derës së shtëpis (nga një herë edhe n’brenda)kriminel,polic,e ushtar Serbë,të njëjtit e LUFTONIN UCK në vijen frontit, prenin e masakronin shqipëtar an e mban Kosovës. Kur në “VILLËN” e z.Rugovës, Rugova ngrente gotën e KONJAKUT Francez nga seleksioni i tijë, UCK në FRONT lutej për një pikë SHI për t’shuar të paktën etjën. Kur në “VILLEN” e qeveris, Rugova takohej me qeveritar RUS, UCK KENDONTE KENGET PER LIRI dhe ne ODA shqipëtare takohej me Udhëheqës të NATOS.
Kur para KOMANDANT ADEM JASHARI të rinjët Regrut me sy të përlotur jepnin BETIMIN, para Millosheviqit KRYETAR Rugova QESHEJ i kënaqur.
Për qdo analizim timin mund tju bëj nga disa pyetje,PSE ?,e PSE?,mirpo unë do të parashtroi vetëm tek analiza e fundit një pyetje që akoma nuk ju përgjigjë askushë e as Rugova vehtë.

PSE?,nuk u prononcua z.Rugova para popullit të tijë që e ka udhëhequr që dhjet vite dhe po e udhëheq akoma për takimin e tijë në Beograd me kryexhelatin Serb????????????????????????

Vallë u fitua aty Liria e Kosovës, apo u shit MITROVICA?.
Vallë është kjo gjë aq INTIME që ai nuk mund të flet, para popullit të tijë,apo kishim të bëjm me një dashuri të gjinis së njëjt që në Kosovë nuk flitet haptas për gjëra të tilla?.

Kështu unë dhe i gjithë populli ynë spekuloim për t’vertetën t’cilen Koha dhe Historia do ta zbuloin.

Z.Rugova:
A e din se ku është PREKAZI,e kushë ka vdekë atje,dhe pse?, a ke dëgjuar ndo një fjalë,
apo stë kan kshilluar as këshillëtaret tu as gjë?. Se shpirti i atyre të vdekurve s’mvaret për t’pushuar apo gjet Parajsen nga një fjalë e jote LAVDI, ata Parajs e bën kët jetë për neve për Kosovën dhe ta lan ty amanet pë ta udhëhequr në rrugë të mbarë. A thua c’gjakë qarkullon në damarët e tu qe kurrë su falënderove atyre që i falën jetën Kosoves.
Nese kjo Qeveri tani mendon se është bër von e kan gabim,se populli thotë: Më mir von se sa kurrë!
Dhe Luften se kemi përfunduar akoma andaj jepni një grusht forcë atje në Lindje të Ksovës ku akoma po jehon Pushka për tu bashkuar me ne (met të drejt)dhe NESËR pa medyshje
do t’kërkoni të jeni edhe Qeveri i tyre, PA FJALË e PA DJERSË!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Empty
MesazhTitulli: Re: Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!   Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Deshmi - Takimi i dy kriminelve!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: