ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ThePatriot

ThePatriot

Numri i postimeve : 21
Reputacioni : 2
Data e regjistrimit : 15/05/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeMon May 25, 2009 8:15 pm

Sot me 25 maj 2009 pasi u zgjova nga gjumi edhe nje here vertetova se shume armiq ende sillen neper rruget tona .
Ne vitin e kaluar ma sakt me 28 nentor 2008 mora iniciativ qe per hir te dites se flamurit ta pikturoj nje shqiponje ne murin e trafos perball shtepis time ne vushtrri,po ate dite edhe e perfundova te gjithve ju pelqente flamuri dhe me urojshin festen.
Kaluan disa muaj dhe sot me 25 maj 2009 pasi ne mengjes dola para shtepise e vrejta qe dikush gjat nates e kishte njollosur shqiponjen ne flamur dhe mbi flamurin e piktoruar e kishte vendosur ne X te madh . U hidhrova shume saqe s'mund ta merrni me mend dhe edhe pse kisha nje pune shume te rendesishme per te kryer i lash te gjitha,dhe vendosa ta rregulloj prap flamurin por tani siperfaqen e kuqe e rrita edhe ma teper.
Mos te zgjas ma shume por vetem desha qe edhe nje here ta perkujtoj opinojonin qe armiqet enden ende rrugve te qytetev tona andaj te rrijm syhapur.

Nuk e dij kush mund ta bente kete ndoshta ndonje Titist per ditlindje te tij ...... por prap mbetet e paqarte se kush pate zemer ta njolloste flamurin ....

ne vijim fotot .... Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Fotos0096.th

dhe nje foto te Flamurit te riPikturuar.... Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Fotos0100.th
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeMon May 25, 2009 8:28 pm

Epo kete me siguri e kane bere armiqte tane ose edhe veglat e Eulexit... Sepse nje qe e ndien veten shqiptar ku neper vena i rrjedh gjak shqiptari nuk e besoj se do te kishte zemer ta njolloste flamurin tone kombetar...

_________________
Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeMon May 25, 2009 9:24 pm

Se pari te uroj ThePatriotper iniciativen qe ke bere edhe me 28 nentor 2008 po ashtu edhe per ripertritjen e flamurit sot , Strukturat apo pijunet e serbis ende sot tentojne qe mos ta lejojne shqiponjen dykrenarshe qe te valoj e lire ne trojet e Shqiperis Natyrale.

Posht Titistet dhe pijunet e tyre shqipfoles

Rrofte populi Shqiptar dhe Shqiperia Natyrale

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ThePatriot

ThePatriot

Numri i postimeve : 21
Reputacioni : 2
Data e regjistrimit : 15/05/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeMon May 25, 2009 11:23 pm

Kuptova qe po ate nat jane shkruar edhe parula LDK neper qytetin e vushtrris .... nuk e di a kan lidhje por kjo gje me duket shume e dyshimte . Pra ne te njeten nat kur eshte njollosur flamuri me SPRAY ngjyre te zeze jane shkruar edhe parula te LDK-se te cilat ne mengjes jane pare per here te pare. Po kto jane vetem dyshime nuk e di sa kane te perbashket keto dy gjera .

Me t'mira .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeTue May 26, 2009 12:32 pm

Politika shoveniste e Milloshit qe u interpretua nga Rugoviqi nuk mund te mos jen te dyshimt ThePatriot sepse ata qysh te paret tentuan qe te na e hjekin flamurin e Skenderbeut Ismail Qemailit Hasan Prishtines Enver Hoxhes Adem Jasharit Ukshin Hotit e te gjithe deshmoreve te kombit qe u sakrifikuan per te vetmin qellim qe te valoj shqiponja dy krershe e lire ne trojet e veta .
Pranda pinjollat e titos edhe e kan ngjyrosur me ngjyre flamurin e kuq me shqiponjen dy krenare , flamurin ton kombetar , kete pa kurfar dyshim e them me bindjen me te plote se e kan bere komunistet e Titos Milloshit qe qendrojne nen umbrellen e Rugoviqit .

Poshte tradhetaret e kombit shqiptar
Rrofte populli shqiptar dhe Shqiperia Natyrale

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeTue May 26, 2009 2:27 pm

The Patriot te uroj per iniciativen qe ke marre per flamurin Kombetar dhe qe ky te jete mesim per shume kend e per brezat e ardhshme se ne shqiptaret vetem nje flamur e kemi dhe ai eshte flamuri i Skenderbeut i Ismail Qemalit e shume e shume patrioteve.
Por ata qe e kane njollos ate flamur besoj qe jane huligane te paguar nga Serbia apo Qeveria e Kosoves qe po deshiron cdo shqiptari tia humb identitetin e te qenurit shqiptar duke e zevendesuar me nocion te ri "Kosovar"
Edhe njehere te uroj per punen e palodhshme qe ke bere..

_________________
Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
HasanPrishtinaNumri i postimeve : 22
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeTue May 26, 2009 8:55 pm

PO shihet fetyra e vertet e LDK-se dhe shpijuneve te Rugoves
posht coftirat Rugoviane posht shpijunet e tij qe punojne per serbin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeTue May 26, 2009 9:05 pm

ThePatriot shkruajti:
Kuptova qe po ate nat jane shkruar edhe parula LDK neper qytetin e vushtrris .... nuk e di a kan lidhje por kjo gje me duket shume e dyshimte . Pra ne te njeten nat kur eshte njollosur flamuri me SPRAY ngjyre te zeze jane shkruar edhe parula te LDK-se te cilat ne mengjes jane pare per here te pare. Po kto jane vetem dyshime nuk e di sa kane te perbashket keto dy gjera .

Me t'mira .

Epo kjo qenka e sigurt! Jane paguar persona te ndryshem nga LDK-ja per ta njollos flamurin tone.Ata jane shkeles te gjakut te deshmoreve, ata kriminel e tradhetar te kombit tone shqiptare...

_________________
Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeTue May 26, 2009 9:18 pm

Albert Einstein pat thene se 'E ardhmja e nje kombi eshte ligjur ngushte me edukimin qe merr rinia'
Shpresoje se rruga e nisur nga keta te rinje te mos ndalet deri sa te vihet ne vend amaneti i deshmoreve, deri sa t'i zhdukim njehere e pergjithmone titistet.
Vetedijsimi i popullit eshte rruga me e mire e perparimit,ndoshta rinia shqiptare e ka mare me seriozitet dhe do ta thuej akullin drejt bashkimit te Shqiperise.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitimeTue May 26, 2009 9:25 pm

HasanPrishtina shkruajti:
PO shihet fetyra e vertet e LDK-se dhe shpijuneve te Rugoves
posht coftirat Rugoviane posht shpijunet e tij qe punojne per serbin


Pajtohem me ty Hasan Prishtina se kjo ndoshta edhe mund te ndodheedh emund te pritet nga LDK-ja

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.   Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe nje here armiqeve ju pengon Flamuri Kombtar.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Shqiptaret-
Kërce tek: