ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Empty
MesazhTitulli: Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...   Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Icon_minitimeMon May 25, 2009 11:03 pm

Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... 4645_1061632821895_1258193383_30161065_1071398_n

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
HasanPrishtinaNumri i postimeve : 22
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Empty
MesazhTitulli: Re: Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...   Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Icon_minitimeTue May 26, 2009 9:11 pm

KETA JAN TRADHETARET dhe SHKELSIT E GJAKUT TE DESHMOREVE TE KOMBIT SHQIPTAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Empty
MesazhTitulli: Re: Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...   Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Icon_minitimeTue May 26, 2009 10:00 pm

Nga Sejdiu,Kuqi e shume te tjere nuk ndihem i tradhtuar ata gjithnje i jane pershtatur regjimeve pushtuese.
Mirepo Thaci e Krasnici kane qene ne krye te UÇK-se dhe jane betuar qe do te luftojne per bashkimin e trojeve shqiptare.
Keta dy ish komandant, per nje kolltuk te ndyre e shkelen betimin e dhene, dhe i tradhtuan shoket e luftes dhe popullin e tyre.
Mirepo betimi qe e kane dhene e ka edhe nje pjese "...i humbur qofte gjaku im nese shkel betimin".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Empty
MesazhTitulli: Re: Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...   Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Icon_minitimeWed May 27, 2009 2:41 pm

Po edhe me keq keta ja zgjaten doren padrejtesise dhe sot perkulen para te huajve per asgje, se ja shiten token armikut me te madh te Shqiptareve armikut me te keq ne histori armikut qe deri dje me te luftoj e sot me shiten kinse deshirojne tolerance e mirekuptim mes neve e tyre.!

_________________
Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Empty
MesazhTitulli: Re: Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...   Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Icon_minitimeThu May 28, 2009 3:05 am

a mendoni vetem nje gje paramendoni sikur te ishte gjall Adem Jashari a do ti toleronte te gjitha keto

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Empty
MesazhTitulli: Re: Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...   Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ja se si e pritën Josef Biden-in (Jozhën) pionerët...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: