ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 3:39 am

Kush jan burrat e (pa)varsis
Qe te gjithe po thirren se une jam "baba" i "kombit kosovar" nuk po e di se ne te vertet kush eshte "baba" i "kombit kosovar" apo burri i pavarsis :

*Negjmedin Spahiu (kombi kombi kombi kombi nuk din tjete rpos ketyre fjaleve),

*Halil Matoshoviq(ku thot se Vlonjatin se kam asgje ,ku sigurisht e ka ate te beogradit vella) ,

*Migjen Kelmendi (qe ndan shqiptaret ne tosk e geg) e disa te tjer qe nuk ja vlen shum te merremi me ta per keta do te kishte mjaftuar vetem Avni Rrustemi
Mendoj se te gjith keta e quajn veten "baballar" te "kombit kosovar" a mos vall kjo far pavarsie mduket kish pas qen prostitut pasi qe te gjith "baballar" nuk mund te jen .
kea mundohen qe me idet e veta te dirigjuar nga sherbimet e ndryshme po edhe nga serbia se mund te ja arrijne me fol keshtu ,kungulli mbi uje nuk shkon gjith .

Vetem 1 gja a po muni me kuptu
Negjmedin Spahijoviq e ka TV MITROVICEN e tij
Migjen Kelmendoviq e ka TV RROKUM
Halil Matoshoviq e ka FOrumin ne RTK me Halil M****
pra keta kan TV radio se kan me ba propagand antishqiptare edhe keto ja ka leju qeveritaret tan more jo populli

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
HasanPrishtinaNumri i postimeve : 22
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 4:02 am

hahah nime eshte e vertet kjoper keta serbet qe e njohin gjuhen shqipe nejse e flasin se nuk din per te asgje
keta jan pjell te Serbise jan pjell e Milloshit e Tites
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kushtrimi86Numri i postimeve : 12
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 13/05/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 11:21 am

Migjen Kelmendi, Halil Matoshi dhe Nexhmedin Spahiu jane duke u munuduar qe permes propagandes te krijojne perqarje ne popull se kinse ne jemi kosovar e jo shqiptare e gjera te tilla te ndyra, prandaj ne duhet qe ti luftojme keta njerez.
Shtrohet pytja se si i luftojme?
I luftojme duke punuar ne sherbim te kombit shqiptar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 12:27 pm

te lumt kushtrim ashtu duhet vepruar duke i sherbyer kombit shqiptar mund ti mundim te gjith armiqt me punen vullnetin dhe gatishmerin tonn

posht tradhetaret si NEgji Halil dhe Migjen qe te gjith keta jan ...viq

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 2:40 pm

Keta i kane bere do kamera e ni studjo hajt se po qelim TV. Perderisa TV-ja e tyre nuk shikohet hiq ose me mire fare nga ne dhe nuk do shikohet propaganda e tyre do shkoj dem siq eshte duke shkuar. Pra vetem me pune e me dije do tia dalim perpara ta mposhtim propaganden anti-shqiptare...
P.s Shqiptari bere mire qe jau dhe edhe prapashtesen e mbiemrit "Viq" se edhe asi lloji jane..

_________________
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 4:35 pm

Keta eshte mire me i bo bashk edhe me i dergu ne Gerdec dhe me sprovu edhe njehere ate shperthimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 7:04 pm

Vendim i nje Organizate qe punon per likuidim e ketyre dhe keta ndytesyra te largohen menjiher nuk duhet te ju lehet hapsire veprimi aspak duhet njerin prej ketyre me cu ne boten tjeter dhe mbushen mend tjeret nuk kame dyshm fare po duhet nje krah i forte dhe unik qe punon ne kete drejtim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu May 28, 2009 9:15 pm

Migjen Kelmendi s'eshte tjeter veqse nje felliqesir qe me propoganden e tij mundohet te na ndan. Migjen Kelmendin dhe keta te tjeret antishqiptar duhet mi pushkatu, bile bile pak e kane pushkatimin...!

_________________
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeFri May 29, 2009 2:02 pm

Se mendoj se e kane boll pushkatimin sepse mbas tyre ka edhe njerez te tjere te mesuar nga keta... Por se pari cdo kush qe mundohet te na perqaje do e kete te njejtin fat. Si Migjend Kelmendi qe na perqan me toske e me gege me ato mbishkrimet: "Gheg is beatiful" e shume te atille qe jane bere koheve te fundit do e kene fatin te ndeshkohen po me ate fat..

_________________
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeFri May 29, 2009 3:24 pm

pushkatimi i ketyre tradhetarve eshte ajo me e pakta qe e meriton sepse keta duhet me i varur ne litar ne shesh ku ti shohin qe te gjith dhe ti repim te gjalle

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeFri May 29, 2009 3:37 pm

ka edhe shum te tjer per tu pushkatuar por keta jan ne rend te pare e sidomos Halil Matoshi e Migjen Kelmendi

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeFri May 29, 2009 9:07 pm

Edhe po te pushkatohen keta i kane rrenjet larg dhe do te dalin halila dhe Migjena te rinje qe do te jene pasardhesit e tyre. Po ne per ti;a shuar krejtesisht faren mundemi vetem me dije dhe me pune, pune per bashkimin e Shqiperise Natyrale.

_________________
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ThePatriot

ThePatriot

Numri i postimeve : 21
Reputacioni : 2
Data e regjistrimit : 15/05/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeSat May 30, 2009 1:58 am

Simbas ksaj logjikes t'tyne na jem Kombi Kosovar gjuha jone Gegnishtja e Vlonjatet i kem fqijne si Beogradasit apo nashta edhe ma larg uhauhuhauhahuah Un po keshi , edhe pse osht per me kajt .Mjere ky popull qa sheh ne TV.Mem vet mu kta i kisha qu n'kopsht ZOO'ologjik me majmuna nashta kishin msu naj sen ma teper se qito sene qe po i thojn e po llomotitin palidhje .Me te vertet eshte mjerim kur shosh se do Shqipfoles zbulojn Ide kaq Anti kombetare ktu kem faj ne si POPULL qe i lejojm te paraqesin ksi ide t'pabaza.
Posht tradhetaret "zbuluesit e Ideve t'kota"

Nje shtet.
Nje Komb.
Rrofte Shqiperia e Bashkuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeSat May 30, 2009 1:32 pm

Mjer ai qe nuk din se qka thon keta shpijun te milloshit i mjer ky popull qe ne duar te kujt e ka len mediat TV-t Radiot etj.. mjer deshmoret pse paskan vdekur qe keta shpijun te shetisin te lir dhe te na ndajn a?

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeSat May 30, 2009 8:42 pm

Kta i kane ditet e numeruara sepse ne Ato propaganda qe bejne populli nuk i shikon dhe gjithmone duhet injoruar te gjithe ata qe qe mundohen te propgandojne kunder shqiptarise..
Poshte anti-shqiptart

_________________
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeSun May 31, 2009 2:23 pm

Shpresoj se ishalla i kan dit e numruara siq po thua ILLYRIAN , po ashtu shpresoj ne fakt nuk shpresoj shum se populli do te ngrihet kunder ketyre agjenteve te serbis shpijun te UDB-es

Te pershendes ILLYRIAN

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeSun May 31, 2009 2:28 pm

shqipetari shkruajti:
Shpresoj se ishalla i kan dit e numruara siq po thua ILLYRIAN , po ashtu shpresoj ne fakt nuk shpresoj shum se populli do te ngrihet kunder ketyre agjenteve te serbis shpijun te UDB-es

Te pershendes ILLYRIAN

E sidomos keta duhet injoruar ne cdo aspekt qe te mos kene kend ta marrin ne kthetrat e tyre anti-shqiptare duhet gjithsesi injoruar te gjithe ata qe mundohen ti bejne keq shqiptarise..
Pershendetje shqiptari

_________________
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 7:24 pm

Illyrian ata mund ti marrin nen kthetrat e tyre vetem ata qe nuk jan te qart politikisht pra vete ata qe jan me dy biga siq thot populli

P.sh " nje her nje mbret vendosi qe ta digjte nje pyll i lajmroj qe te gjitha kafshet dhe shpezet qe te largohen nga pylli ne nje afat , ne pyll kishte mbetur vetem nje gjarper por i kishte dy krer , ju vu flaka pyllit kur iu afru gjarprit flaka njei kren thoshte po shkoj ne kit ana ndersa kreni tjeter thoshte jo ne anen tjeter dhe a e dini se qka ndodhi me gjarprin e kapi flaka dhe u be shkrum e hi "

vetem keta ILLYRIAN mund ti marrin Migjen Kelmendoviqet dhe Halil Matoshoviqet sepse ate qe vepron dhe mendon me koken e vet nuk besoj se mund ta marrin , po edhe ketyre do te ju hin flaka dhe as eshtrat nuk do tju gjinden sikur gjarprit

Respekte per ty ILLYRIAN

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
HasanPrishtinaNumri i postimeve : 22
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 2:55 pm

ah keta tradhtar si po i mban kjo tok , te mjeret femijet e tyre te mjeret , po mu dhimbsen ne shpirt ah si keta tradhtar po lehin sikurse te jen ujq po e kan bishtin ne mes te kembeve ah Avni Avni sikurse te ishe gjalle sot ti o Avni Rrustemi a thau keta do te lehnin sikurse qent e uritur dhe te etur per gjak shqiptari KUNGULLI MBI UJE NUK DO TE SHKON GJITH JO JO
Posht keta tradhtar shqipfolsa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HasanPrishtinaNumri i postimeve : 22
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 2:56 pm

shqipetari te pershendes hahah
po e shoh ete shembullin qe e paske marr me gjarprin vertet keshtu jan keta po do te digjen do te behen shkrum e hi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj   Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pavarsia prostitut dhe Burrat e saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: