ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:00 am

Te nderuar forumist
Ketu mund ti gjeni gjitha emisionet e organizuara nga Levizja VETEVENDOSJE!

Shikim te kendeshem...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:00 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:01 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:02 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:02 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:02 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:03 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:03 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:04 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 2:59 pm

Faleminderit per keto emisione qe i ke sjelluar te lumte..

JA edhe nje emision i pergaditur nga Levizja Vetvendosje ZGJOHU GUSHT 2008

http://video.google.com/videoplay?docid=4962147111104647531&hl=en

_________________
ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 3:15 pm

Sandokan shkruajti:
Faleminderit per keto emisione qe i ke sjelluar te lumte..

JA edhe nje emision i pergaditur nga Levizja Vetvendosje ZGJOHU GUSHT 2008

http://video.google.com/videoplay?docid=4962147111104647531&hl=en

Po Sandokan kjo eshte me te vertet nje pune e shkelqyeshme nga Levizja VETEVENDOSJE!
Dhe shpresoje te mos ndalen,dhe te krijojne sende me vlere ashtu sic jane duke bere tani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 3:30 pm

Meteor shkruajti:
Sandokan shkruajti:
Faleminderit per keto emisione qe i ke sjelluar te lumte..

JA edhe nje emision i pergaditur nga Levizja Vetvendosje ZGJOHU GUSHT 2008

http://video.google.com/videoplay?docid=4962147111104647531&hl=en

Po Sandokan kjo eshte me te vertet nje pune e shkelqyeshme nga Levizja VETEVENDOSJE!
Dhe shpresoje te mos ndalen,dhe te krijojne sende me vlere ashtu sic jane duke bere tani.


Po besoje qe Levizja Vetvendosje do te vazhdoje te krijoje kesi emisione me qellim te vedisimit te popullit shqiptar. Por te nise edhe me me shume vullnet te krijoje kesi emisione fantastike.

_________________
ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 10:43 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Empty
MesazhTitulli: Re: ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!   ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: