ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lansohet motori i ri i kerkimit BING

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Lansohet motori i ri i kerkimit BING Empty
MesazhTitulli: Lansohet motori i ri i kerkimit BING   Lansohet motori i ri i kerkimit BING Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 3:55 pm

Eshte lansuar motori i ri i Kerkimit nga Mikrosoft “BING” . Eshte krijuar para disa javeve dhe tani renditet ne motoret e kerkimit si : Google apo Yahoo.

Bing pretendon se do arrije numer i madh i konsumatoreve te cilet do jene ne gjendje qe permes Bing-ut ti kerkojne materialet ne interent. Deri tani Google mbante kryesimin ne motoret e kerkimit tani presim te ndryshohet kjo renditje..

Bing pos te tjerash ka edhe shume tipare te ngjashme me te Google-s si kerkimin e fotografive, hartave, videove, lajmeve etj etj.

Po ashtu ne prapavije ka edhe foto mbreselenese qe i ngrehe vizitoret per te ajo faqe…

www.bing.com

_________________
Lansohet motori i ri i kerkimit BING Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
 
Lansohet motori i ri i kerkimit BING
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shkence & Teknologji :: Programe-
Kërce tek: