ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 9:07 am

Te nderuar forumist kete teme e hapa per te bere dallimin ne mes udheheqeseve tane te qelbur.
Si njeri ashtu dhe tjetri-d.m.th kape njerin mshoj tjetrit...!!
Rrugen e gabuar te Ibrahim Rugoves-(spiunit)- po e ndjekin edhe centrifukat e kombit tone,pra Hashim Thaqi dhe Sali Berisha.
Ata edhe metej vazhdojne te luajne me popullin si me kukulla,ende rrijne ne gjumin e thelle,e te pa ngopur vazhdojne te kerkojne privilegje,lere me se bashkimin e trojeve shqipetare as qe e zejne ne goje.
Gjeja e vetme qe bejne eshte te ulen ne kolltuke,te kene luks,e te dalin para kamerave te shpifin dicka...!!
Realiteti eshte ky qe si duket fantazma e spiunit me te vertet eshte ne trupin e dy tradhetareve tjere.

I.Rugova= copy paste=H.Thaqi+S.Berisha..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 3:16 pm

hashimi edhe sala si dy bineq te thivit!!HEHEHEHEHHEH Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 5:19 pm

Me te vertete te dy politikuajt jane te njejte dhe nuk kane asnje dallim mes vete sepse te dy po e vjedhin popullin bashke me kabinetet e tyre qeveritare dhe ne mes tyre nuk ka asnje far dallimi e perbashket e tyre eshte se te dy po i qojne trojet shqiptare drejt ndarjes, tjeter tipar i perbashket i tyre eshte edhe kokderresia e te dyve pra qe jane te manipuluar nga te huajt dhe ata te huajte po luajne me keta dy kryeministra si me "marioneta" ndersa ja shtrengojne kryet mire me luks per ti ofruar serbise multietnicitet. Menduam se ne u liruam nga krimineli Rugova por si duket as kur ka vdekur nuk na lene rehat pra ai eshte kthyer "lugat" ne shpirtin e Hashim Thaqit dhe Sali Berishes..

_________________
Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Alexander

Alexander

Numri i postimeve : 15
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 11/03/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 2:50 pm

mendoj se siq rugova ashtu edhe thaqi dhe berisha po na dergojne drejt humneres te pakthyeshme dhe duhet te nderrmeret diqka sepse jemi ne ne nje kriz te papershkrueshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

Vessa

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 7:58 pm

Meteor shkruajti:
Te nderuar forumist kete teme e hapa per te bere dallimin ne mes udheheqeseve tane te qelbur.
Si njeri ashtu dhe tjetri-d.m.th kape njerin mshoj tjetrit...!!
Rrugen e gabuar te Ibrahim Rugoves-(spiunit)- po e ndjekin edhe centrifukat e kombit tone,pra Hashim Thaqi dhe Sali Berisha.
Ata edhe metej vazhdojne te luajne me popullin si me kukulla,ende rrijne ne gjumin e thelle,e te pa ngopur vazhdojne te kerkojne privilegje,lere me se bashkimin e trojeve shqipetare as qe e zejne ne goje.
Gjeja e vetme qe bejne eshte te ulen ne kolltuke,te kene luks,e te dalin para kamerave te shpifin dicka...!!
Realiteti eshte ky qe si duket fantazma e spiunit me te vertet eshte ne trupin e dy tradhetareve tjere.

I.Rugova= copy paste=H.Thaqi+S.Berisha..!!

Meteor une nuk pajtohem me kete qe ke thene me larte sepse presidenti i ndjere Ibrahim Rugova ishte nje njeri shume i mire dhe fale ti ne po jetojme ne Kosoven e pavarur dhe domokratike.
Poashtu kryeministri Hashim Thaqi eshte nje luftetar i madh qe beri qmos per ne,sikur dhe Sali Berisha qe eshte nje patriot i madh.Kta sjan tradhtar po ja heronj te 'paharrushemmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 9:14 pm

Vessa shkruajti:
Meteor shkruajti:
Te nderuar forumist kete teme e hapa per te bere dallimin ne mes udheheqeseve tane te qelbur.
Si njeri ashtu dhe tjetri-d.m.th kape njerin mshoj tjetrit...!!
Rrugen e gabuar te Ibrahim Rugoves-(spiunit)- po e ndjekin edhe centrifukat e kombit tone,pra Hashim Thaqi dhe Sali Berisha.
Ata edhe metej vazhdojne te luajne me popullin si me kukulla,ende rrijne ne gjumin e thelle,e te pa ngopur vazhdojne te kerkojne privilegje,lere me se bashkimin e trojeve shqipetare as qe e zejne ne goje.
Gjeja e vetme qe bejne eshte te ulen ne kolltuke,te kene luks,e te dalin para kamerave te shpifin dicka...!!
Realiteti eshte ky qe si duket fantazma e spiunit me te vertet eshte ne trupin e dy tradhetareve tjere.

I.Rugova= copy paste=H.Thaqi+S.Berisha..!!

Meteor une nuk pajtohem me kete qe ke thene me larte sepse presidenti i ndjere Ibrahim Rugova ishte nje njeri shume i mire dhe fale ti ne po jetojme ne Kosoven e pavarur dhe domokratike.
Poashtu kryeministri Hashim Thaqi eshte nje luftetar i madh qe beri qmos per ne,sikur dhe Sali Berisha qe eshte nje patriot i madh.Kta sjan tradhtar po ja heronj te 'paharrushemmm

Vessa

1.Njeri i mire nuk quhet dora e zgjatur e Serbise,ashtu siq ishte Ibrahim Rugova
2.Luftetari duhet t'i rrije besnik fjales dhe mos te shkel betimin e mos te tradhetoj,por pikerishte kete tradheti e beri kryeministri yte Hashim Thaqi nepermjet nenshkruarjes se marrveshjes se Rambujes.
3.Patriot nuk quhet ai qe bashkpunon me armikun per t'i bere keq mikut,siq beri Sali Berisha duke thene se Adem Jashari dhe luftetaret tjere duhet te arrestoheshin.

Per mua jane dhe do te mbeten edhe me teje tradhetar te kombit,te cilet na derguan drejte humneres te cilen po e vuajme edhe sot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

Vessa

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 2:10 pm

pse ku i din keto gjera ti apo vetem ja fut kote
me jep fakte per kete te paren per te ndjerin presidentin ibrahin rugova apo nuk ke por vetem shpif
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 5:06 pm

Vessa shkruajti:
pse ku i din keto gjera ti apo vetem ja fut kote
me jep fakte per kete te paren per te ndjerin presidentin ibrahin rugova apo nuk ke por vetem shpif

O Vessa une pa fakte nuk flas,dhe nuk e kam ndermend t'ia fus kot.
Shiko tek kategoria e Politikes dhe tek tema Deshmi - Takimi i dy kriminelve!! mund te kuptosh me shume per kete spiunin.

Mbetesh e pershendetur nga une
Me t'mira '*Meteor!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitimeThu Feb 23, 2012 1:46 am

Xhemë Gjura
10 shkurt 2012
PRESIDENTIT HISTORIK TE SERBISE

Gjeme e madhe per pak na fiku
Rugovicin rrembeu armiku
hengri piu e na perqeshi
buza i shkoi deri te veshi

Sllobodan o sllobodan per pak na bere hatane
Hengri piu e kendoi popullin e tij harroi
Dhe azil ne itali e kerkoj
Nga terroristat te shpetoj

Jem dardan dhe krenar
Ne nuk jemi Shqipetar
Ah i mjere e bastard
I pabese dhe lugat

Nenat ty do te mallkojne
Brezat ty dot gjykojne
Mund tju fali perendia
Sdo t'ju fal Shqiperia

O Rugove ore zagar
Nuk te varem ne litar
As te vrame as te prem
Por dhe vorin ne Kosove sta lejm

Te denoi perendia
Keshtu e pesofte tradhetia
Me kancer ne koke te vdesin
As nje per fare mos te mbesin

Ti coftine i Xerxes kuqe
Biri Savkes Prostitute
I ke borxh Shqiptaris
Ti legen i Serbis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes   Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fantazma e Rugoves ne trupat e Thaqit dhe Berishes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: