ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Kush mendoni se jane ideal per popullin tone?
Lëvizja VETËVENDOSJE!
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_lcap93%Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_rcap
 93% [ 13 ]
PDK
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_lcap7%Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
LDK
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_lcap0%Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
AAK
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_lcap0%Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
AKR
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_lcap0%Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
LDD
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_lcap0%Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 14
 

AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 3:18 pm

Te nderuar forumist ketu mund te votoni per partin apo levizjen politike qe ju mendoni se eshte me ideale per popullin shqipetar,dhe do te punonte per bashkimin e trojeve shqipetare dhe daljen nga kjo krize.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 3:25 pm

Te faleminderit per temen une votova per Levizjen Vetvendosje sepse mendoj se eshte e denje per perfaqesimin e popullit shqiptar dhe daljen nga kriza por edhe bashkimin e trojeve shqiptare. Vetem perpara Levizja Vetvendosje sepse me keto parti qe jane ne qeveri ne po shkojme drejt humneres..

_________________
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 4:50 pm

Meteor shkruajti:
Te nderuar forumist ketu mund te votoni per partin apo levizjen politike qe ju mendoni se eshte me ideale per popullin shqipetar,dhe do te punonte per bashkimin e trojeve shqipetare dhe daljen nga kjo krize.

Meteor te uroj per temen eshte mjaft e mir, por doja te te thosha se Levizja Vetevendosje nuk eshte parti politike dhe as nuk do te behet megjithse ti aty e ke cekur eshte levizje politike andaj te kisha keshilluar qe mos ta fusesh ne rangun e partive politike te kontrulluara nga Eulexi dhe Unmiku....Por edhe une do ta kisha at mendim dhe do et deshiroja qe Levizja Vetevendosje do ta perfaqesonte popullin denjesisht.
Kete mos e merr per te madhe se vetem ishte nje keshille nga une dhe asgje tjeter....

Te pershendes, Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 8:03 pm

Flaka shkruajti:
Meteor shkruajti:
Te nderuar forumist ketu mund te votoni per partin apo levizjen politike qe ju mendoni se eshte me ideale per popullin shqipetar,dhe do te punonte per bashkimin e trojeve shqipetare dhe daljen nga kjo krize.

Meteor te uroj per temen eshte mjaft e mir, por doja te te thosha se Levizja Vetevendosje nuk eshte parti politike dhe as nuk do te behet megjithse ti aty e ke cekur eshte levizje politike andaj te kisha keshilluar qe mos ta fusesh ne rangun e partive politike te kontrulluara nga Eulexi dhe Unmiku....Por edhe une do ta kisha at mendim dhe do et deshiroja qe Levizja Vetevendosje do ta perfaqesonte popullin denjesisht.
Kete mos e merr per te madhe se vetem ishte nje keshille nga une dhe asgje tjeter....

Te pershendes, Flaka

Flaka eshte e vertet se Levizja VETEVENDOSJE! nuk eshte parti politike dhe njihere nuk e ka ndermend te ndryshoje planin e saj dhe te kthehet ne parti,flas keshtu mbasi sic e dini dhe ju edhe une jame aktivist i kesaj levizje.
Gjithsesi nuk duhet te futet ne rangun e partive politike te kontrolluara nga nderkombetaret,por aty e kame filluar me te sepse sic dihet eshte levizje politike dhe e kane perkrahjen me te madhe nga shumica e popullit.
Sepse partite aktuale politike as qe i afrohen Levizjes VETEVENDOSJE!

Mbetesh e pershendetur edhe nga une
Me shume respekte Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 2:58 pm

Paj me t`than t`drejten hiq me asni politikk sjom .Kshtu qe asnjo sjan ideal per popllin tone.Po per Levizjen Vetvendosje e dha shpiertin !!! RRNOFT VETEVENDOSJA.RRNOFT EDHE THEMELUESI I KESAJ LEVIZJE.. jocolor cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 3:01 pm

linndi shkruajti:
Paj me t`than t`drejten hiq me asni politikk sjom .Kshtu qe asnjo sjan ideal per popllin tone.Po per Levizjen Vetvendosje e dha shpiertin !!! RRNOFT VETEVENDOSJA.RRNOFT EDHE THEMELUESI I KESAJ LEVIZJE.. jocolor cheers


Bravo o atdhetar edhe shume ki te drejte se per Vetvendosjen e dhajme SHpirtin. Bravo vetem vazhdoni ju lumte ...

_________________
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 8:05 pm

Albin KURTI eshte i vetmi njeri qe meriton te jet perfaqesues i te gjithe shqiptareve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 9:40 pm

Po pra ju lumte pushka o liridashes.
Deri tani Levizja VETEVENDOSJE! ka 6 vota
kurse partite e qelbura politike kane rene ne gjume te thell,dhe si shihet nuk e kane ndermend te zgjohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 12:19 am

Meteor shkruajti:
Po pra ju lumte pushka o liridashes.
Deri tani Levizja VETEVENDOSJE! ka 6 vota
kurse partite e qelbura politike kane rene ne gjume te thell,dhe si shihet nuk e kane ndermend te zgjohen.

Jo per qe kane rene ne gjume te thelle sepse ato gjithnje kane qene ne gjume por ato jane kalbur nga genjeshtrat e perditshme,luksi i pafund dhe llupsia per pushtet. Krejt e kemi kuptuar bile edhe femiu ne klasen e pare e kupton gjendjen e mjerueshme qe na sollen ato parti dhe nuk munden gjithnje me rrenat e njejta sepse atyre po ju del boja, po dihet se kush po fiton vetem ne forum tonin e pame qe partite politike nuk vyejne sen dhe po dihet se kush po mendon per popullin pra Levizja Vetevendosje.
POSHTE PARTITE POLITIKE
POSHTE UNMIKU DHE EULEXI
POSHTE SERBIA

_________________
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? 8b4d6xq0rr0hw5


Edituar për herë të fundit nga Sandokan në Mon Mar 30, 2009 7:57 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 7:14 pm

Kush tmunet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:04 pm

Adea shkruajti:
Kush tmunet

Nuk eshte edhe bash kush te munet sepse partite politike nuk po mujne ma me genjy sepse iu ka dale boja partive politike dhe qdo njeri eshte i deshperuar nga ato parti dhe shpreson per nje organizate apo levizje siq eshte "Levizja Vetevendosje" e cila me te vertete eshte duke shkuar rruges se drejte dhe reale per zgjimin e popullit nga padrejtesite qe po ju behen..

_________________
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:24 pm

LEVIZJA VETEVENDOSJE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:37 pm

Mire eshte ta drejtojne kosoven njerzit e ndershem,dhe i ciles do parti,por sic shihet edhe me lart Vetevendosja do ta kishte kryer me shume kete detyre ,duke ju dhene edhe popullit liri te shprehjes,pa korrupsion e shume te meta te cilat qeveria e tanishme i ka.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 3:20 pm

Mendoj qe per ta qeverisur kete vend duhet te jete levizja Vetevendosje sepse ajo po shkon rruges se drejte rreth bashkimit kombetare me trojet e tjera shqiptare. Siq tha edhe Skenderbegu:Mire eshte ta drejtojne kosoven njerzit e ndershem,dhe i ciles do parti,por sic shihet edhe me lart Vetevendosja do ta kishte kryer me shume kete detyre ,duke ju dhene edhe popullit liri te shprehjes,pa korrupsion e shume te meta te cilat qeveria e tanishme i ka. E jo ta drejtojne kete popull partite kuislinge te korruptuara deri ne gryke me parat e ndyra, te marra nga buxheti i Kosoves i cili eshte bere ne kurrizin e Popullit shqiptar, pra qeveria e ka gerryer popullin me taksa duke i vjedhur ato para qe populli i ka fituar me nder..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

Njomza

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 3:46 pm

mendoj se Pdk-ja sepse ajo ka arritur suksese te medha ne cdo fushe dhe eshte me ee mira..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 3:54 pm

Njomza shkruajti:
mendoj se Pdk-ja sepse ajo ka arritur suksese te medha ne cdo fushe dhe eshte me ee mira..

Partija PDK ska bere gje prej gjeje ne kosov,ka ndertuar shkolla te cilat pas nje muaji jane prishur,vetem ka ndertuar palidhjje objekte qe si hyn askujt ne pune.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 6:54 pm

Po qfar PDK-je qe kush hajrin sja ka pa atyne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 7:23 pm

O ideal per popullin tone,ish kanen veq forumi jone,veq na i kishim ra haku kejtve.E jo si Thaci qi ja kre flokt Serbve,me mu ndryshe ish kan.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeSat Apr 04, 2009 11:29 am

Po shihet se kush eshte ideal per popullin tone Levizja Vetevendosje maksimumin e votave..Kjo tregon se edhe ne kete forum paknaqesia kunder partive politike eshte e madhe..

_________________
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 11:16 pm

Njomza shkruajti:
mendoj se Pdk-ja sepse ajo ka arritur suksese te medha ne cdo fushe dhe eshte me ee mira..

po shifet suksesi i PDK-se u pa me rastin e Shqiperis ne NATO qka beri PDK-ja asgje turp mbi turin , qka beri Tirana zyrtare gjat 1999 qka beri me 17 shkurt edhe pse dihet se qfar "pa"varsie shpallem ,se Shqiperi eshte edhe Mitrovica edhe Prishtina edhe Tetova edhe Ulqini Presheva Qameria etj etje

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 11:26 pm

shqipetari shkruajti:
Njomza shkruajti:
mendoj se Pdk-ja sepse ajo ka arritur suksese te medha ne cdo fushe dhe eshte me ee mira..

po shifet suksesi i PDK-se u pa me rastin e Shqiperis ne NATO qka beri PDK-ja asgje turp mbi turin , qka beri Tirana zyrtare gjat 1999 qka beri me 17 shkurt edhe pse dihet se qfar "pa"varsie shpallem ,se Shqiperi eshte edhe Mitrovica edhe Prishtina edhe Tetova edhe Ulqini Presheva Qameria etj etje

Jam plotesisht dakort me ty shqipetari..

_________________
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:32 pm

jo qashtu eshte si po them sepse nuk ka ber asgje PDK-ja vetem rrug a hahet rruga net hapin fabrika qe te punsohen populli kur dihet se mbi 50% jan te pa pun e asfalti nuk hahet por tenderat ju duhen se kan % politikanet aty 5 cm rrug 7 cm politikanet mjafton shtroni sa te muni

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Njomza

Njomza

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:09 pm

MA shume se PDK-ja askush nuk ka arritur te jete me e suksesshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:14 pm

Njomza shkruajti:
MA shume se PDK-ja askush nuk ka arritur te jete me e suksesshme...

Po de Ma e sukseshmja ka qene PDK-ja ama sa i perket rrenave... No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 12:05 am

PDK-ja fitoj vendin e par ne zgjedhje e pa 2 viteve me 1 prill hashim thaqi u shpall rrenci ma i suksesshem ne prill te 2007 pastaj fatmir sejdiu e keshtu me radh pra po dihet se ka po na qojn politikanet mafioz ciles rrug po na qojn

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?   Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush mendoni se janë ideal për popullin tonë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Shqiptaret-
Kërce tek: