ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Disa nga rrenat e Thacit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Disa nga rrenat e Thacit Empty
MesazhTitulli: Disa nga rrenat e Thacit   Disa nga rrenat e Thacit Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 10:28 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Disa nga rrenat e Thacit Empty
MesazhTitulli: Re: Disa nga rrenat e Thacit   Disa nga rrenat e Thacit Icon_minitimeSat Jun 27, 2009 7:45 pm

po kjo dihet keto jan vetem disa nga RRENAT e politikes shoveniste te cila dirigjohet nga beogradi , DECENTRALIZIMI me Sadri (LOPEN) Feratin , me shef te tij Pronar i lopes Hashim Thaqi

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Disa nga rrenat e Thacit Empty
MesazhTitulli: Disa nga genjeshtrat e Thaçit.!   Disa nga rrenat e Thacit Icon_minitimeWed Jul 01, 2009 7:37 pm

Arma sekrete e politikaneve te Kosoves eshte genjeshtra,e cila paraqitet ne cdo cep te politikes se Kosoves.Me genjeshtra po fitojne ata,populli nuk duhet te tregohet pakoke dhe ti pranoj keto genjeshtra te cilat do te kene edhe fund.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Disa nga rrenat e Thacit Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DemografiNumri i postimeve : 2
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 28/12/2009

Disa nga rrenat e Thacit Empty
MesazhTitulli: Kush ta beje   Disa nga rrenat e Thacit Icon_minitimeMon Dec 28, 2009 1:02 am

por qe po rrejn kete e dine e femijet ne djep, por problemi eshte qe keto rrena ende populli po i merr si te verteta, eshte koha qe te lind nje fort e forte mbarpopullore qe do ti tju kundervihet keture Burrecave te shtetit dhe nje ehr e pergjithmon ta kryejm oblimin tone dhe te pasardhesve tane, Ta bejme Shqiperin Natyrale nje realitet kjo eshte e mundur vetem duhet forca e kombit te ngritet dhe ta kerkoj kete, koha eshtre TANI!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Disa nga rrenat e Thacit Empty
MesazhTitulli: Re: Disa nga rrenat e Thacit   Disa nga rrenat e Thacit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Disa nga rrenat e Thacit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: