ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit Empty
MesazhTitulli: Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit   Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit Icon_minitimeSat Jun 27, 2009 8:23 pm

Paralajmrimi i Gardes se Car LLazarave per ardhjen e tyre ne Gazimestan eshte thyrje e kushtetutes se Kosoves aktit me te lart juridik pas Pakos se Ahtisarit ne Kosove , kjo gard kriminale viziton kosoven ende pa u mbuluar plaget e popullit shqiptar nga lufta e 1998-99 dhe pa kerkuar falje vijn dhe e festojne betejen e humbur te Kosoves ne Gazimestan eshte thirrje ku do qe jeni qe te gjithe ju shqiptar ta pengoni kete Gard si dhe politikanet serb qe vijn nga Beogradi ne Kosove . pra neser me 28 Qershor kan paralajmruar ardhjen e tyre ti pengojm vllezer dhe motra , asnje reagim nuk ka nga qeveritaret e Kosoves as nga Presidenti e partit tjera opozitare ne Kosove te gjith se bashku ti ndalim Car llazarat ....... nje zyrtar i Serbis ka konfirmuar se edhe tash eshte i pranishem ne Kosove pra sot 27.06.2009 ndersa pritet qe neser te vijn edhe 3 zyrtar te qeveris se serbis ne Kosove

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
frasher raciNumri i postimeve : 11
Mosha : 51
Vendi : peje
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 11/06/2009

Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit Empty
MesazhTitulli: Re: Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit   Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 10:12 am

Mbasi nuk ka zotë shtëpie në Kosove vijnë e shkojnë kriminelat mundësia e vetme e ndalimit të ketyre kriminelave është bashkimi më shtetin amë Shqipërinë ku bëhet edhe realizimi deri diku i ëndës shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ardhja e Kriminilve ne vendin e Krimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: