ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arti_gostivar

arti_gostivar

Numri i postimeve : 5
Mosha : 33
Vendi : Gostivar
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 30/06/2009

Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ??? Empty
MesazhTitulli: Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ???   Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ??? Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 3:24 am

UçK ne Kosovë poashtu UçK ne Maqedoni...A mendoni se eshte e rastesishme ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
frasher raciNumri i postimeve : 11
Mosha : 51
Vendi : peje
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 11/06/2009

Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ???   Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ??? Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 10:05 am

Mbasi nuk u zhvillua lufta kombetare qe shqiptaret te reagojne si komb ndodhi formimi i ketyre dy ushtrive.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ushtria çlirimtare e Kosoves dhe Ushtria çlirimtare Kombëtare ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Politikë-
Kërce tek: