ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush po bën postime më cilësore???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Kush po bën postime më cilësore???   Wed Feb 18, 2009 5:34 pm

Ne kete teme mund te shkruani se kush po ben postime me cilesore sipas mendimit te juaj....

-Sipas mendimit tim deri tani te gjith bejne postime cilesore por do e veqoja Sandokanin dhe Meteorin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Wed Feb 18, 2009 9:22 pm

Per mendimin tim te gjith bejne postime cilsore sepse po hyjne ne kete forum por do ti veqoja disa si : Flaka, Meteor, SkenderBeg....

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Wed Feb 18, 2009 10:29 pm

Te gjithe beni postime cilesore por do ta veqoja Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Fri Feb 20, 2009 7:22 pm

Une i boj hehhhehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Fri Feb 20, 2009 8:55 pm

linndi shkruajti:
Une i boj hehhhehe

Kjo teme eshte se kush nga antaret e tjere te forumit sipas mendimit tend bene postime cilesore e jo duke e perfshire veten..
Me respekt nga Sandokan
Vazhdim te mbare

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Thu Feb 26, 2009 1:53 pm

se di por me sa kam lexu postimet e Sandokanit them qe bejne pjese tek postimet kualitative... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Thu Feb 26, 2009 3:17 pm

Sipas mendimit tim edhe shqipetari qe ne fillim me kan pelqyer postimet e tij,vetem le te vazhdon me kete ritem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Thu Feb 26, 2009 3:19 pm

ilda shkruajti:
se di por me sa kam lexu postimet e Sandokanit them qe bejne pjese tek postimet kualitative... Smile

Faleminderit Ilda per komplimentet
Sipas mendimt tim edhe shqipetari ka filluar mbare kete forum e do ta veqoja per postime cilesore..
Me nityhd Sandokan

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 01, 2009 4:08 pm

deri tani me la pershtypje te madhe meteori qenka i papare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 01, 2009 4:12 pm

Melodi shkruajti:
deri tani me la pershtypje te madhe meteori qenka i papare

gjithashtu eshe per mendimin tim postime cilesore i ben meteor por edhe sandokan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 01, 2009 7:57 pm

Shpata shkruajti:
Melodi shkruajti:
deri tani me la pershtypje te madhe meteori qenka i papare

gjithashtu eshe per mendimin tim postime cilesore i ben meteor por edhe sandokan

Faleminderit Melodi dhe Shpata
Gezohem qe po ju pelqejne postimet e mia..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Mon Mar 09, 2009 2:54 pm

Postimet cilsore pi bene edhe antari i ri Melodi pershendetje

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Thu Mar 12, 2009 7:13 pm

Sandokan shkruajti:
Postimet cilsore pi bene edhe antari i ri Melodi pershendetje

pershendetje edhe per ty gjithashtu dhe ti sandokan dhe meteor beni postime te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

avatar

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 15, 2009 2:55 pm

meteori .edhe pse ne disa tema jemi te kundert me pelqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gjimi

avatar

Numri i postimeve : 12
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 15, 2009 2:59 pm

Meteor dhe... hmmm Melodi Like a Star @ heaven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 15, 2009 5:00 pm

Melodi Vessa dhe Gjimi
Faleminderit qe i vleresoni postimet e mia.
Gjithashtu edhe une ne vazhdim ju uroje postime te kendeshme.

Mbeteni te respektuar nga ana ime
'*Meteor!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Wed Mar 18, 2009 4:27 pm

sipas mendimit tim flaka dhe melodi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Wed Mar 18, 2009 6:00 pm

meteor besoj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Wed Mar 18, 2009 9:40 pm

ilda shkruajti:
meteor besoj...

gjithashtu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rita

avatar

Numri i postimeve : 9
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Fri Mar 20, 2009 2:58 pm

Meteor,Sandokan,Melodi,Shqiptari...etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitta

avatar

Numri i postimeve : 8
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 22, 2009 1:21 am

Meteori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 22, 2009 7:21 pm

Postime cilesore po bene edhe Skenderbeg:D

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
The Commandante
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Sun Mar 22, 2009 7:26 pm

Postimet me cilsore nga te gjithe i bene Sandokan dhe Flaka

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Mon Mar 23, 2009 11:41 am

Te gjithe beni postime cilesore,pa dallime.
Vetem vazhdoni keshtu.Ju lumte

Bye Bye
By:Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   Mon Mar 23, 2009 8:57 pm

un mendoj qe METEORI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush po bën postime më cilësore???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush po bën postime më cilësore???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arkivi i forumit :: Shporta-
Kërce tek: