ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cili eshte lojtari juaj i preferuar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 5:06 pm

Lojtari im i preferuar eshte Michael Ballack,kurse portieri qe me pelqen me se shumti eshte Cech
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 5:11 pm

Faleminderit per temen Shpata ju qenkeni adhuruese e flakte e Chelses hahah ..
Ndersa mua me pelqen me se shumti lojtari i Barcelones Lionel Messi legjenda e gjalle e futbollit perkatesisht kopja e Maradones. Ndersa portieri qe me pelqen eshte Victor Valdes .

_________________
Cili eshte lojtari juaj i preferuar? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 6:17 pm

Lojtari me i mire eshte Lionel Messi ndersa portieri Iker Casillas....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 1:48 pm

F.Torres dhe Ch.ronaldo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 2:50 pm

Iker Casilas #1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 3:31 pm

Lojtaret qe me pelqejne me shume jane Leo Messi,kurse prej portjereve aktualisht me pelqen Jiji Buffon.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:36 pm

Lionel Messi dhe Thiery Henry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 4:58 pm

PATO I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
ma i miri oshtt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adea

Adea

Numri i postimeve : 27
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 6:52 pm

Albanian Warrior shkruajti:
Lionel Messi dhe Thiery Henry

hahahah kta dobsa jon bre :S:S:S:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 4:48 pm

Lojtari qe me pelqen eshte PATO ndersa portjer Iker Casilas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 4:51 pm

Lojtari me i mire ne bote eshte Leo Messi,dhe Tierry Hanry.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
RetryNumri i postimeve : 5
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 27/06/2009

Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitimeSat Jun 27, 2009 1:00 am

Adriano
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari juaj i preferuar?   Cili eshte lojtari juaj i preferuar? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili eshte lojtari juaj i preferuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Sport :: Sport-
Kërce tek: