ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 12:59 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0085

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0086

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5


Edituar për herë të fundit nga ILLYRIAN në Thu Sep 08, 2011 1:04 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 1:02 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0087

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0088

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0089

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0090

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0091

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 1:03 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0092

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0093

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 BuryGreecetodeathofAlex_0094

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 1:06 pm

A history of Greece to the death of Alexander the Great, J. B. Bury, New York: The Macmillan company, 1900

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 1:12 pmDOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Libraryuniversa03clargoog_0208

Library of Universal history: Containing a Record of the Human race from the earliest historical period to the present time, Volume II, Israel Smith Clare, New York, R. S. Peale J.A.Hill, 1897

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Libraryuniversa03clargoog_0207

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 1:27 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0115

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0116

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0117

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0118

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0119

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0120

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0121

The ancient history of the Near East
from the earliest times to the battle of Salamis
by H.R. Hall. With thirty-three plates and fourteen maps.
Published 1913 by Methuen & Co. in London .
Written in English.

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Ancienthistoryof00hall_0630

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 1:08 pmHulumtim në lidhje me Sistemin Financiar dhe Administrativ për Decentralizimin e Shërbimeve Sociale në Kosovë

Në kuadër të Projektit për Përforcimin e Sistemeve Financiare dhe Administrative për Decentralizimin e Shërbimeve Sociale në Kosovë, këto ditë në komunën e Skenderajt, po zhvillohet një hulumtim në lidhje me Sistemin Financiar dhe Administrativ për Decentralizimin e Shërbimeve Sociale.
Projekti është i sponzoruar nga USAID dhe COOFEY INTERNATIONAL DEVELOPEMENT dhe ka për synim bartjen efektive të kompetencave të komunat në Kosovë. Qëllimi i projektit është përforcimi i sistemeve të menaxhimit për decentralizimin financiar dhe administrativ të shërbimeve sociale dhe përmirësimi i kapaciteteve të komunave dhe QPS-ve për ofrimin e shërbimeve sociale për njerëzit në nevojë. Një nga qëllimet kryesore është implementimi i një hulumtimi praktik në terren në lidhje me Hulumtimin Funksional dhe Kualitativ të Ofrimit të Shërbimeve Sociale (HFKOShS) për shërbimet sociale në Kosovë. Hulumtimi do të ofroj një bazë mbi të cilën mund të arrihen dhe të maten përmirësime strukturore, funksionale dhe buxhetore për ofrimin e shërbimeve sociale, dhe do të përbëjë një prej inputeve të procesit strategjik për decentralizimin e shërbimeve sociale, të cilat gjithashtu janë të përkrahura nga projekti
Komuna e Skenderajt është njëra nga pesë komunat referente ku po zhvillohet ky hulumtim.

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 2:43 pmGrupi komunal për kthim diskuton për të zhvendosurit

Në sallën e Kuvendit komunal të Lipjanit u mbajt takimi i radhës së Grupit Punues për Kthim. Florent Hoxha nënkryetar i komunës njëherit edhe kryesues i GPK-së ka thënë se komuna gjithnjë do të jenë në përkrahje të interesuarve për kthim pavarësisht kërkesës së tyre për kthim kolektiv apo individual. Në sallën e Kuvendit komunal të Lipjanit u mbajt takimi i radhës së Grupit Punues për Kthim. Florent Hoxha nënkryetar i komunës njëherit edhe kryesues i GPK-së ka thënë se komuna gjithnjë do të jenë në përkrahje të interesuarve për kthim pavarësisht kërkesës së tyre për kthim kolektiv apo individual. Ndërsa Lidija Jovanoviç zyrtare për kthim pranë zyrës lokale të komuniteteve informoi të pranishmit se një numër i madhë i familjeve serbe, rome ashkalinjë pritet që shumë ti adresojnë kërkesat e tyre për kthim, duke i plotësuar formularët e aplikimit. Një pjesë e madhe e tyre janë shprehur të kënaqur nga vizitat që kanë bërë në vendet e origjinës dhe presim që së shpejti ata të bëjnë kërkesën për kthim ka thënë zj. Jovanoviç. Jelena Vojinoviç dhe Smiliana Markoviçin anëtare të GPK-së kanë thënë se kthimi kolektiv ka më shumë kuptim për të zhvendosurit, gjithnjë duke e pasur parasysh kushtet gjatë kthimit të tyre. Florent Hoxha, ka bërë të ditur edhe një here se komuna e pranon kthimin kolektiv, por edhe atë individual dhe do të bëj gjithçka që ka mundësi për ti përkrahur të dy kthimet. Të gjithë ata që dëshirojnë të kthehen në pronat e tyre janë të mirëseardhur dhe ne do ti ndihmojmë në çdo aspekt ka thënë Hoxha.

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 6:53 pm

Hellas, whatever the territory to which this term may have been originally restricted, came to mean in classical antiquity roughly the country south of the Ambracian gulf and the mouth of the river Peneus, including the Peloponnesus.

Late classical and mediaeval studies in honor of Albert Mathias Friend, Jr, Kurt Weitzmann, Princeton University Press, 1955, p. 161

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:28 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 1_bmp19

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:31 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 2_bmp12

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:32 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 3_bmp13

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:34 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 4_bmp12

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:35 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 5_bmp11

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:37 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 6_bmp10

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:41 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 7_bmp10

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:44 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8_bmp10

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:45 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 9_bmp10

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 8:40 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Untitl18

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:06 am

009.001.007
μετὰ δὲ τὴν τῶν Ἡρακλειδῶν κάθοδον καὶ τὸν τῆς χώρας μερισμὸν ὑπ' αὐτῶν καὶ τῶν συγκατελθόντων αὐτοῖς Δωριέων ἐκπεσεῖν τῆς οἰκείας συνέβη πολλοὺς εἰς τὴν Ἀττικήν

But after the return of the Heracleidae and the partitioning of the country, it came to pass that many of the former inhabitants were driven out of their homelands into Attica by the Heracleidae and the Dorians who came back with them.

Strabo 008.001.002

the Dorians too, since they were few in number and lived in a most rugged country, have, because of their lack of intercourse with others, changed their speech and their other customs to the extent that they are no longer a part of the same tribe as before. And this was precisely the case with the Athenians


_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 1:22 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 1_bmp21

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 1:24 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 2_bmp14

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 1:25 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 3_bmp15

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 8:24 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 1_bmp26

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 8:26 pm

DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 2_bmp17

_________________
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Sponsored content
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE   DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE - Faqe 4 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DOKUMENTE PEJ AUSTRALIE
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Histori-
Kërce tek: