ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   Sat Feb 14, 2009 12:45 am

E hapa kete teme per te ditur nga ju se cili eshte fudbollisti me i mire shqiptar.
Per mua : Lorik Cana dhe Besart Berisha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   Sat Feb 14, 2009 10:12 pm

Lorik Cana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   Wed Feb 18, 2009 10:26 pm

Besart Berisha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   Thu Feb 19, 2009 3:06 pm

PA lene anash edhe Jaimir Hyken je super talent shqiptar qe po lind tani dhe do te jete nje sulmues tipik i kombetares KUQ E Zi

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   Thu Feb 26, 2009 1:51 pm

Lorik Cana dhe Besart Berisha paskam te njejtin mendim si Sandokani. Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   Wed Apr 08, 2009 3:14 pm

BEsart Berisha talent...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   Wed Apr 08, 2009 4:06 pm

Lorik Cana....!....!

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili eshte lojtari me i mire Shqiptare!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Sport :: Sporte te ndryshme-
Kërce tek: