ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sat Feb 14, 2009 12:04 pm

Po e hap kete teme ku do te shkruani per librin me te mire qe keni lexuar ndonjehere.
Per mua libri me i bukur qe kam lexuar eshte : ZGJOHU- Albin Kurti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sat Feb 14, 2009 3:42 pm

ENIGMA - Robert d'Angely
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sat Feb 14, 2009 4:38 pm

Shkelqimi dhe renia e shokut Zylo - Dritero Agolli

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sat Feb 14, 2009 8:01 pm

Luli i vocërr-Migjeni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sat Feb 14, 2009 8:03 pm

Shqipetaret- Mathieu Aref

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Wed Feb 18, 2009 5:29 pm

Sandokan shkruajti:
Shkelqimi dhe renia e shokut Zylo - Dritero Agolli

Edhe une e kam lexuar kete liber ishte shume interesant qe fliste per burokracine e shokut Zylo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Wed Feb 18, 2009 7:52 pm

Zgjohu-Albin Kurti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Wed Feb 18, 2009 10:31 pm

Prilli i thyer-Ismail Kadare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Fri Feb 20, 2009 7:15 pm

Sikut te isha djale-Haki Stermilli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Fri Feb 20, 2009 7:16 pm

Zgjohu-Albin Kurti!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Fri Feb 20, 2009 9:04 pm

Lulja e Kripes - Jakov Xoxa I
Lulja e Kripes - Jakov Xoxa II

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
Nitta

avatar

Numri i postimeve : 8
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sun Mar 22, 2009 1:23 am

Keshtjella nga Ismail Kadare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moralist

avatar

Numri i postimeve : 4
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sun Mar 22, 2009 3:49 pm

Libri me i bukur qe e kam lexuar eshte libri i shenjte Kur'ani famelarte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Mon Mar 23, 2009 12:01 pm

Ne sherbim te ushtrise popullore-Enver Hoxha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Mon Mar 23, 2009 8:55 pm

Mosha e Bardh Dritro Agolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alexander

avatar

Numri i postimeve : 15
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 11/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sat Mar 28, 2009 11:23 pm

QYTETI I JUGUT- Ismail Kadare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sun Mar 29, 2009 2:28 pm

-Te mjeret- Victor Hygo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sun Mar 29, 2009 3:02 pm

The adventures of Robinson Crouse-Daniel Defo

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

avatar

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sun Mar 29, 2009 4:04 pm

Dianetika - L. Brand Hubbarn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Sun Mar 29, 2009 6:02 pm

PRANVERA E MADHE - SOTIR ANDONI

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Perikliu

avatar

Numri i postimeve : 3
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Fri Apr 03, 2009 6:19 pm

SHkelqimi dhe renia e shokut Zylo- Dritero Agolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Tue Apr 14, 2009 3:40 pm

Che Guevara - Jovan jano

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk Online
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Tue Apr 14, 2009 4:18 pm

Cthone dhe ckerkojne Kosovaret
Rexhep Qosja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Wed Apr 15, 2009 7:15 pm

Gjenerali ne labirinthin e vet - Gabriel Garcia Marquez

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   Thu Apr 16, 2009 8:28 pm

Romani NENA nga Maksim Gorki (definitivisht shum i bukur shum revolucionar eshte , jav preferoj qe ta lexoni)

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili eshte libri me i bukur qe e keni lexuar..!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arti dhe kultura :: Letersi-
Kërce tek: