ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili aktor-e ju pelqen me shume..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Sat Feb 21, 2009 3:27 pm

Ne kete teme shkruani se cili aktor ju pelqen me se shumti..
Aktori mua qe me pelqen me se shumti eshte :
CLINT EASTWOOD
Vazhdim te mbare

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Sat Feb 21, 2009 3:53 pm

Bret Pit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Sat Feb 21, 2009 8:40 pm

Eliza Dushku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Thu Feb 26, 2009 2:02 pm

Clooney
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Mon Mar 02, 2009 9:33 pm

Antonio Banderas
Orlando Bloom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Tue Mar 03, 2009 5:34 pm

Bret Pitt dhe Anxhelina xholi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Wed Mar 04, 2009 6:53 am

Eliza Dushku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Njomza

avatar

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Thu Apr 09, 2009 8:08 pm

Monica Belluci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Thu Apr 09, 2009 8:14 pm

Bret Pitt Anxhelina Xholi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Fri Apr 10, 2009 12:50 am

Po ashtu aktori im me i preferuar eshte PAUL WALKER (prandaj kam edhe ikonen personale me ate aktor)...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Fri Apr 10, 2009 9:28 am

Aktori im i preferuar eshte edhe Will Smith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Fri Apr 10, 2009 11:49 am

Perfundimishte
'*ORLANDO BLOOM!(ky qe e mbaje ne avatare) Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Fri Apr 10, 2009 1:40 pm

Dihet shqiptarja ELIZA DUSHKU

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   Fri Apr 10, 2009 10:46 pm

Anxhelina Xholi dhe Eliza Dushku

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili aktor-e ju pelqen me shume..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili aktor-e ju pelqen me shume..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: