ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Urime Ditelindjen

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Fri Mar 27, 2009 1:18 pm

Flaka
Urime Ditelindjen u befsh edhe 120 vjeq
Rrofsh sa malet e Shqiperise
UrimeEdituar për herë të fundit nga Meteor në Fri Mar 27, 2009 1:40 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Fri Mar 27, 2009 1:26 pm

Urime ditlindjen flaka edhe 100 vjet tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

avatar

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sat Mar 28, 2009 12:33 pm

Urime Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sat Mar 28, 2009 3:22 pm

Faleminderit faleminderit faleminderit a nuk pom boni dhurata hiq a? Ani ani kini me pa hahahahah

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sat Mar 28, 2009 3:46 pm

Urime urime ditelindjen Flaka shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sun Mar 29, 2009 2:20 pm

Flaka pak vone por besoje qe nuk do merzitesh.
Te uroje jete te gjate e te lumtur u befsh 100
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 105
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sat May 23, 2009 10:37 am

Po feston gjith kosova po feston gjith shqipnia
ndizet zjarri kris alltia po kendojm me qiftelia Very Happy
Happy birthday Meteor edhe 100 tjera
fat dhe gjitha tmirat ne jete u bofsh gjigant Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sat May 23, 2009 10:40 am

Urime ditlindjen Meteor edhe 100 tjera I love you Like a Star @ heaven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sat May 23, 2009 1:42 pm

Urime ditlindjen Meteor. Heren tjeter shpresoj se do ta festosh ne Shqiperine e Bashkuar...

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sat May 23, 2009 5:15 pm

Shpata Jeta Flaka
Ju faleminderit shume.
Shpresoje si mu ashtu edhe ju tiu percjell fati dhe lumturia ne jete.
Ndoshta vitin tjeter do ta festojme se bashku ne nje shtet autonom shqiptar.
Faleminderit sinqerisht edhe nje here.

I juaji
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Sun May 24, 2009 3:21 pm

Urime ditlindja Meteor fati lumturia dhe harmonia te p[ercjellshin gjat gjith jetes

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
DynamitNumri i postimeve : 47
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 22/01/2010

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Fri Jan 22, 2010 5:20 am

Me 11 Mars mundeni te Thoni Urime Ditlindja Dynamit jetofsh 110 vjet Very Happy

_____________________________________________________________

Flm kush ma uron Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime Ditelindjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Zone argetuese :: Zone e Lire-
Kërce tek: