ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Urime Ditelindjen

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Urime Ditelindjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Urime Ditelindjen - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 24, 2009 3:21 pm

Urime ditlindja Meteor fati lumturia dhe harmonia te p[ercjellshin gjat gjith jetes

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
DynamitNumri i postimeve : 47
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 22/01/2010

Urime Ditelindjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjen   Urime Ditelindjen - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 5:20 am

Me 11 Mars mundeni te Thoni Urime Ditlindja Dynamit jetofsh 110 vjet Very Happy

_____________________________________________________________

Flm kush ma uron Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Urime Ditelindjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Zone argetuese :: Zone e Lire-
Kërce tek: