ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sot ishte nje protest ne lagjen e Boshnjakve ne Veri te Mitrovices

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Sot ishte nje protest ne lagjen e Boshnjakve ne Veri te Mitrovices   Wed Mar 04, 2009 8:51 pm

Si pasoj e provokimeve te vazhdueshme te serbeve ne veri te Kosoves banoret e Lagjes se Boshnjakve (Lagja LUMBARDH) sot duke filluar pikrisht ne oren 14:20 protestuan dhe kerkuan arrestimin e kriminelve serb ne veri te Kosoves ku edhe bllokuan rrugen per te gjithe duke perfshir KFOR-in EULEX-in SHPK-ne si dhe qytetaret. Mbrem nga kriminelet serb u dogjen kurorat e vendosura tek pllaka e deshmorit te kombit Avni Hajredinajt ne lagjen e Boshnjakve .
Banoret paralajmruan se edhe neser duke filluar ne oren 14:00 do te ket protesta per zbatimin e ligjit , ku ne kete protest i ftojne te gjithe ata qe e ndiejne veten shqiptar sepse djegja e kurorave ne gurthemelin e Avniut eshte shkelje dhe loj me ndjenjat tona kombetare .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sot ishte nje protest ne lagjen e Boshnjakve ne Veri te Mitrovices   Mon Mar 09, 2009 3:08 pm

shqipetari kete teme e paske hapur 2 here keshtu qe njera duhet te fshihet e tjetra te qendroje per debatim..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
 
Sot ishte nje protest ne lagjen e Boshnjakve ne Veri te Mitrovices
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arkivi i forumit :: Shporta-
Kërce tek: