ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Empty
MesazhTitulli: Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare???   Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:32 pm

Forumist te nderuar kete teme e hapa qe te gjithe te keni mundesin te veçoni nje njeri i cili mendoni se do ishte perfaqesues shume i mire per shqipetaret drejt rruges te shqiperise natyrale.

Per mendimin tim do ishte Albin Kurti

Vazhdim te mbare...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare???   Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:35 pm

Per mua eshte Erion Veliaj
por a mund te zgjedhim edhe ndonje antare te forumit tone nese po perfundimisht do te ishte meteori
pra:
Erion Veliaj dhe Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare???   Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:37 pm

Shpata shkruajti:
Per mua eshte Erion Veliaj
por a mund te zgjedhim edhe ndonje antare te forumit tone nese po perfundimisht do te ishte meteori
pra:
Erion Veliaj dhe Meteor

Ok mire do e zgjedhim nje perfaqesues te popullit dhe nje te forumit tone.
Siq e thash edhe me pare

1.Albin Kurti
2.Nga forumi yne:Shqiptari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare???   Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 2:37 pm

Pergezime per temen Meteor

Nese mua do te me ipej rasti te zgjedhja ndonje lider te mire per shqipetaret do ta zgjedhja Albin Kurtin..
Kurse nga forumi jone Shqipetari edhe Meteor..

_________________
Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Sponsored content
Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare???   Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare??? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili do ishte përfaqësuesi më i mirë drejt bashkimit të trojeve shqiptare???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Shqiptaret-
Kërce tek: