ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 131 Vjetori i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: 131 Vjetori i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit   Wed May 27, 2009 12:06 am

me 10 qershor 2009 behen plot 131 vite qe kur u themelua Lidhja Shqiptare e Prizrenit , ne vitin e kaluar eshte festuar ne Prizrenin Historik nen organizimin e Lëvizjes VETËVENDOSJE! edhe kete vit besoj se do te mbahet nen organizimin e kesaj levizje .
Po ashtu me 12 qershor behen 4 vite qe kur eshte themeluar Lëvizja VETËVENDOSJE! ,Levizje kjo qe eshte me afer me konceptin politik dhe eshte vazhdimsi e Lidhjes Shqiptare te Prizrenit 1878.

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 29
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: 131 Vjetori i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit   Thu May 28, 2009 2:51 am

Te festojem ne kete pervjetor te gjithe se bashku per Shqiperin Natyrale

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
HasanPrishtinaNumri i postimeve : 22
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: 131 Vjetori i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit   Thu May 28, 2009 3:58 am

Faleminderit per temen dhe informin Shqipetari
se pari me vjen mire qe ka kso organizimesh e sidomos me vjen mire qe VETEVENDOSJA po organizon kso pervjetore te shumta , besoj se do te jemi ne Prizren shpresoj ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2041
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: 131 Vjetori i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit   Thu May 28, 2009 2:53 pmBesoj se edhe sivjet do kete kesi pervetore te organizuara nga Vetevendosja..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 131 Vjetori i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
131 Vjetori i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Histori-
Kërce tek: