Shqipëria Natyrale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortali*Latest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush eshte me serioz ne forum???

Shko poshtë 
+7
Flaka
Njomza
Meteor
Jeta
shqipetari
ILLYRIAN
Rock
11 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor


Numri i postimeve : 1386
Mosha : 37
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 2:02 pm

Melodi dhe shqipetari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante


Numri i postimeve : 99
Mosha : 113
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 4:47 pm

Sipas meje me serioz jane Sandokan dhe Flaka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vrana Konti




Numri i postimeve : 2
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/04/2009

Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 6:10 pm

Pershendetje per te gjithe ju.
Pasi qe tema per verejtje ishte e mbyllur po e them ketu, pasi qe me shume anetare hyn te keto tema se tek te tjerat.
Ju pergezoj per punen qe po e beni, por nuk po e shoh nje pune te frytshme, te gjitha temat jane te njejta me nje forum qe nuk kam deshir te ja them emrin, pasi qe Administratoret e atij forumit kane qene njerez te degjeneruar, qe ne emer te forumit kane bere pislleqe e maskarralleqe.
Ju perveq temave i keni kopjuar edhe Rank, (SkenderBeg ti edhe thenien time tek ai forum e paske marr) nese jeni ata qe po deshironi te beni diqka me ndryshe diqka me mire, krijoni vete, mos kopjoni, JO pse mua me beni keq apo anetareve tjere, por thjesht kjo ju bene te paditur, pa Ide, ndersa une mendoj qe ju mund te beni shume gjera te ndryshme pa pasur nevoj per kopjime tek ai forum.

Pershendetje dhe pune te mbare...
Vrana Konti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante


Numri i postimeve : 99
Mosha : 113
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 7:08 pm

Vrana Konti shkruajti:
Pershendetje per te gjithe ju.
Pasi qe tema per verejtje ishte e mbyllur po e them ketu, pasi qe me shume anetare hyn te keto tema se tek te tjerat.
Ju pergezoj per punen qe po e beni, por nuk po e shoh nje pune te frytshme, te gjitha temat jane te njejta me nje forum qe nuk kam deshir te ja them emrin, pasi qe Administratoret e atij forumit kane qene njerez te degjeneruar, qe ne emer te forumit kane bere pislleqe e maskarralleqe.
Ju perveq temave i keni kopjuar edhe Rank, (SkenderBeg ti edhe thenien time tek ai forum e paske marr) nese jeni ata qe po deshironi te beni diqka me ndryshe diqka me mire, krijoni vete, mos kopjoni, JO pse mua me beni keq apo anetareve tjere, por thjesht kjo ju bene te paditur, pa Ide, ndersa une mendoj qe ju mund te beni shume gjera te ndryshme pa pasur nevoj per kopjime tek ai forum.

Pershendetje dhe pune te mbare...



Vrana Konti


Faleminderit Vrana Konti,keshillen tende do ta kem parasysh,do te bejme ndryshime ne tema,e sa i perket thenies time,ate nuk e kam kopjuar askund,por perkundrazi e kam gjetur ne nje web ne internet.
Por nese paraqet ndonje problem serioz ,do ta nderroj thenjen.

Met mira Skenderbeg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vrana Konti




Numri i postimeve : 2
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/04/2009

Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 7:17 pm

Pershendetje SkenderBeg.
Ndoshta me paske keqkuptuar per thenien, nuk te thash ta heqesh dhe me vjen mire qe e paske vendosur dhe do beja apel qe ne cdo forum qe jeni te regjistruar ta vendosni kete thenie sepse na perket neve Very Happy ne Jemi SHQIPETARET, une e thash per shkak te kopjimeve, jo per diqka tjeter, ju lutem te mos me keqkuptoni, nuk dua qe ky forum te jete sikurse ai per te cilin e din edhe ti se per cilin po flas.

Pershendetje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN


Numri i postimeve : 2043
Mosha : 34
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 7:31 pm

Vrana Konti shkruajti:
Pershendetje per te gjithe ju.
Pasi qe tema per verejtje ishte e mbyllur po e them ketu, pasi qe me shume anetare hyn te keto tema se tek te tjerat.
Ju pergezoj per punen qe po e beni, por nuk po e shoh nje pune te frytshme, te gjitha temat jane te njejta me nje forum qe nuk kam deshir te ja them emrin, pasi qe Administratoret e atij forumit kane qene njerez te degjeneruar, qe ne emer te forumit kane bere pislleqe e maskarralleqe.
Ju perveq temave i keni kopjuar edhe Rank, (SkenderBeg ti edhe thenien time tek ai forum e paske marr) nese jeni ata qe po deshironi te beni diqka me ndryshe diqka me mire, krijoni vete, mos kopjoni, JO pse mua me beni keq apo anetareve tjere, por thjesht kjo ju bene te paditur, pa Ide, ndersa une mendoj qe ju mund te beni shume gjera te ndryshme pa pasur nevoj per kopjime tek ai forum.

Pershendetje dhe pune te mbare...
Vrana Konti

Faleminderit Vrana Konti qe hyre ne kete forume pos te rank nuk eshte shume me rendesi e nuk ka fare por me gjithate e ndryshuam... Dhe nuk besoj qe eshte me e ngjashme... Disa tema i kane hapur antaret qe jane regjistruar dhe ne nuk kemi mundur ti themi mos hapni tema se ju perjashtojme keshtu i lame ato tema..
Pershendetje
Sandokan

P.S TEmen verejtje dhe sygjerime e hapa perseri dhe mund te shkruash aty sepse e pata harruar mbyllur bashke me rregulloren...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shqiperianatyrale.tk
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
Jeta


Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 10:51 am

Qa me ba njeri i gjall harron jo aj i dekti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me serioz ne forum???   Kush eshte me serioz ne forum??? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush eshte me serioz ne forum???
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kush është Hasan Prishtina-Polaci
» Disa nga rrenat e Thacit
» Kush po bën postime më cilësore???
» Kush do ta fitoi Champion's League
» Kush ishte arbereshi Leke Dukagjini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Arkivi i forumit :: Shporta-
Kërce tek: