ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetni Antaret e rinje te Forumit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Apr 05, 2009 8:15 pm

Nje pershendetje per FLAKEN ma e mira je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rock

avatar

Numri i postimeve : 16
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Apr 06, 2009 3:02 pm

Pershendetje nga une per Jetenn dhe Flaken...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Apr 06, 2009 3:08 pm

Jeta shkruajti:
Nje pershendetje per FLAKEN ma e mira je

Pershendetje e FLAKT per ty Jetta...

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Apr 06, 2009 3:23 pm

Pershendetje Rock
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Apr 06, 2009 3:28 pm

Pershendes te gjith anteret e forumit cheers shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Apr 06, 2009 9:19 pm

Pershendetje edhe per ty Sandokan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alexander

avatar

Numri i postimeve : 15
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 11/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Tue Apr 07, 2009 2:52 pm

Pershendetje Sandokan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Tue Apr 07, 2009 4:35 pm

Pershendetje Alexander
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Tue Apr 07, 2009 6:06 pm

Pershendetje per Sandokanin...!

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Tue Apr 07, 2009 9:05 pm

Pershendetje Flaka Sandokan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Tue Apr 07, 2009 10:12 pm

Pershendetje per te gjithe forumistat,....

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Apr 09, 2009 1:54 pm

Flaka shkruajti:
Ka humbur Meteori...!A ta qojme edhe Meteorin te Njerez te Humbur???

Hahaha Flaka faleminderit qe me kishe derguar tek emisioni Njerez Te Humbur,tani me jam kthyer ne shtepi jam shendosh e mire,ta di per nder se me ke dal hakesh Razz

Pershendetje per Moralist
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Apr 09, 2009 4:28 pm

Pershendetje te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

avatar

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Apr 09, 2009 8:06 pm

Pershendetje Albanian Warrior
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Apr 09, 2009 8:16 pm

E pershendes Meteorni ma i miri oshtt I love you I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 12:00 am

pershendetje per Meteorin Sandokanin dhe Flaken ju pershendes

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 12:02 am

me falni se harrova pershendetje edhe per Albanian Warrior , jeten , Njomzen , Mig 16, si dhe SkenderBeg

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 1:03 am

Pershendetje Flaka dhe shqiptari..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 9:26 am

Pershendetje Shqiptar tung tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 11:08 am

Pershendetje te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 11:47 am

Pershendetje Jeta dhe shqipetari,njekohesisht pershendetje edhe per gjithe forumistet tjere,e veqmas per stafin drejtues.
Ju uroje suksese te metejme,pune te palodheshme dhe drejte synimeve dhe aspiratave tona shekullore,drejte bashkimit te trojeve shqipetare.

Me respekt
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 8:29 pm

..........Pershendetje Meteor, Sandokan dhe MIG16...........

P.S. edhe per Jeten dhe SkenderBeg....

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 8:31 pm

Pershendetje Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Njomza

avatar

Numri i postimeve : 33
Reputacioni : -3
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 9:20 pm

Pershendetje Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Apr 10, 2009 10:40 pm

pershendetje per Njomzen

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetni Antaret e rinje te Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Zone argetuese :: Zone e Lire-
Kërce tek: