ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetni Antaret e rinje te Forumit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 01, 2009 2:27 pm

Pershendetje forumista mire se ju gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 01, 2009 7:58 pm

Melodi shkruajti:
Pershendetje forumista mire se ju gjeta

Pershendetje gjithashtu Melodi
Shpresojme se do t'ia kalosh sa me mire ne mesin tone...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 02, 2009 3:45 pm

pershendetje forumsa Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 02, 2009 6:19 pm

ilda shkruajti:
pershendetje forumsa Smile

Pershendetje ilda.
Shfrytezoj rastin te pershendes edhe shqipetarin Wink

Me respekte
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 02, 2009 11:13 pm

Pershendetje per antarin e ri Adi,shpresoje t'ia kalosh sa me mire ne mesin tone arberor...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 02, 2009 11:18 pm

Meteor shkruajti:
Pershendetje per antarin e ri Adi,shpresoje t'ia kalosh sa me mire ne mesin tone arberor...!!

flm per pershendetje mir se ju gjeta , gjithashtu edhe une ju pershendes juve shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Tue Mar 03, 2009 5:24 pm

pershendetje ilda nardlushnja dhe sskenderbeg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Wed Mar 04, 2009 7:02 am

pershendetje Metror Sandokan dhe te gjith antaret e forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Wed Mar 04, 2009 2:24 pm

shqipetari shkruajti:
pershendetje Metror Sandokan dhe te gjith antaret e forumit

Te pershendes gjithashtu o patriot i kombit shqipetar.
Respekte per ty,dhe gjithe liridashesit tjere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 08, 2009 1:51 pm

Pershendetje doni dhe skenderbeg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 09, 2009 2:52 pm

Pershendetje shqipetari Meteor Melodi Shpata Flaka...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 09, 2009 4:41 pm

Sandokan shkruajti:
Pershendetje shqipetari Meteor Melodi Shpata Flaka...

Te pershedes gjithashtu Sandokan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

avatar

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Tue Mar 10, 2009 10:02 pm

Pershendetje forumista
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alexander

avatar

Numri i postimeve : 15
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 11/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Wed Mar 11, 2009 2:45 pm

Pershendetje te gjithve mirrrre se ju gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Wed Mar 11, 2009 3:59 pm

Pershendetje per ju te dy Vessa dhe Alexander.
Mire se erdhet ne mesin tone,shpresoje t'ia kaloni sa me mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 12, 2009 4:23 pm

Sandokan shkruajti:
Pershendetje shqipetari Meteor Melodi Shpata Flaka...

Pershendetje edhe per ty sandokan
edhe per gjithe forumistat tjer pirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 12, 2009 6:59 pm

Pershendetje Meteor dhe shqiptari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gjimi

avatar

Numri i postimeve : 12
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 12, 2009 7:24 pm

Pershendetje forumista mir se je gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 12, 2009 7:34 pm

Gjimi shkruajti:
Pershendetje forumista mir se je gjeta

Pershendetje Gjimi mire se na erdhe.
Gjithashtu pershendetje edhe per antaret e sapo regjistruara Nitta,linduth dhe rita
shpresoje se do t'ia kaloni sa me mire ne mesin tone.

Me respekte
Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rita

avatar

Numri i postimeve : 9
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 12, 2009 8:48 pm

Meteor shkruajti:


Pershendetje Gjimi mire se na erdhe.
Gjithashtu pershendetje edhe per antaret e sapo regjistruara Nitta,linduth dhe rita
shpresoje se do t'ia kaloni sa me mire ne mesin tone.

Me respekte
Meteor

pershendetje Meteor mire se ju gjeta Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gjimi

avatar

Numri i postimeve : 12
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 15, 2009 3:01 pm

pershendetje shoku meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 15, 2009 4:30 pm

Gjimi shkruajti:
pershendetje shoku meteor

Pershendetje edhe nga ana ime shoky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Wed Mar 18, 2009 4:25 pm

pershendetje per rita dhe flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ildaNumri i postimeve : 39
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Wed Mar 18, 2009 5:56 pm

pershendetje te gjitheve!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Wed Mar 18, 2009 9:54 pm

pershendetje ilda dhe te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetni Antaret e rinje te Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Zone argetuese :: Zone e Lire-
Kërce tek: