ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetni Antaret e rinje te Forumit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Moralist

avatar

Numri i postimeve : 4
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 19, 2009 1:20 am

Pershendetje per te gjithe antaret e forumit tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 19, 2009 4:08 pm

Pershendetje per te gjithe antart e keti forumi...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Rock

avatar

Numri i postimeve : 16
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 19, 2009 4:16 pm

Pershendetje Sandokan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 19, 2009 4:38 pm

Pershendetje per Melodi dhe Sandokan

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 19, 2009 5:09 pm

Pershendetje Moralist dhe Infinit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Thu Mar 19, 2009 6:23 pm

Flaka shkruajti:
Pershendetje per Melodi dhe Sandokan

pershendetje flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rita

avatar

Numri i postimeve : 9
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Mar 20, 2009 2:50 pm

pershendetje te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Mar 20, 2009 10:16 pm

pershendetje te githve shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

avatar

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sat Mar 21, 2009 11:46 am

pershendetje melodi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sat Mar 21, 2009 6:57 pm

pershendetje per dobesiren e forumit
dihet per kend po flas -----(meteor)---------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sat Mar 21, 2009 7:56 pm

pershendetje sandokan shuplaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 22, 2009 1:00 am

Shpata shkruajti:
pershendetje per dobesiren e forumit
dihet per kend po flas -----(meteor)---------

Jo bre Shpata nuk eshte puna tek dobesia,vetem ma keni ngjite ashtu kete emer.
Palidhje Razz

Pershendetje per shqiptarin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitta

avatar

Numri i postimeve : 8
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 12/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 22, 2009 1:10 am

pershendetje Meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 370
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 22, 2009 7:00 pm

Pershendetje forumsa u riktheva prape pas nje mungese te gjate.
Me t'mira, Flaka

_________________The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 23, 2009 12:21 am

Nitta shkruajti:
pershendetje Meteor

Pershendetje gjithashtu Nitta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jeta
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 107
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 23, 2009 2:22 pm

pershendetje meteor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Mon Mar 23, 2009 9:36 pm

Jeta shkruajti:
pershendetje meteor

Te pershendes gjithashtu Jeta Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

avatar

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Fri Mar 27, 2009 1:14 pm

pershendetje per ildaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vessa

avatar

Numri i postimeve : 25
Reputacioni : -1
Data e regjistrimit : 10/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sat Mar 28, 2009 12:35 pm

pershendetje te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sat Mar 28, 2009 7:06 pm

Pershendetje per Sandokan dhe Flaka.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILLYRIAN
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2042
Mosha : 28
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sat Mar 28, 2009 7:07 pm

SkenderBeg shkruajti:
Pershendetje per Sandokan dhe Flaka.

Pershendetje edhe per ty SkenderBeg dhe te uroj nje dite sa me te mbare. Te pershendes nga zemra......

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Melodi

avatar

Numri i postimeve : 46
Mosha : 29
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 29, 2009 2:21 pm

Pershendetje shqiptari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 29, 2009 3:17 pm

Pershendetje Meteorin.

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edi

avatar

Numri i postimeve : 5
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 29, 2009 4:02 pm

Pershendetje Flaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   Sun Mar 29, 2009 4:24 pm

SkenderBeg shkruajti:
Pershendetje Meteorin.

Pershendetje edhe per ty i nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetni Antaret e rinje te Forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetni Antaret e rinje te Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Zone argetuese :: Zone e Lire-
Kërce tek: