ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 4:50 pm

Antar/e te nderuar te forumit
Kete teme e hapa per te shkruar 10 gjerat qe duhet te bejme para se te ndahemi pergjithmone nga kjo jete.
Ju uroje vazhdim te mbare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Meteor
V.I.P
V.I.P
Meteor

Numri i postimeve : 1386
Mosha : 32
Vendi : Në ferr...!!
Reputacioni : 22
Data e regjistrimit : 15/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 4:51 pm

1.Bashkimi i Trojeve Shqipetare
2.Ekzekutim Tradhetareve
3.Clirimi i Camerise
4.Vdekje fashizmit
5.Liri popullit
6.Fitore e Betejes kunder armiqeve te Shqiperis Natyrale
7.Ta gdhendim mire emrin SHQIPETAR qe te mos harrohet kurr
8.Ruajtja deri ne fund e zakoheve,tradites dhe kultures shqipetare
9.Referendumi
10.Drejte vetevendosjes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 5:07 pm

1.ta vizitoj chelsean 2.te luftoj 3.ta bashkoje shqiperin 4.ta blej kerrin me te shtrenjte ne bote 5.ta pi ni cigare 6.ta rrezoj ni banese 7.ta festoj ditelindjen qdo ore 8.te kqyri nje filme vizatimor 9.te pershendetem me te afermit 10.ta vraje Meteorin Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Melodi

Melodi

Numri i postimeve : 46
Mosha : 30
Vendi : Bota e ëndërrave
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 01/03/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 5:15 pm

1.Te shkruaj nje liber
2.Te kompozoj nje kenge
3.Ta ndihmoj Meteorin qe ta bashkoj shqiperine
4.Te luaj nj here me Shpaten futboll
5.Te rrija me familje
...........................
10.te vdesss para se te ndahem nga kjo jete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shpata

Shpata

Numri i postimeve : 79
Mosha : 106
Vendi : Chelsea
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 5:18 pm

Melodi shkruajti:
1.Te shkruaj nje liber
2.Te kompozoj nje kenge
3.Ta ndihmoj Meteorin qe ta bashkoj shqiperine
4.Te luaj nj here me Shpaten futboll
5.Te rrija me familje
...........................
10.te vdesss para se te ndahem nga kjo jete

Luejme kur te dush melodi
Shocked Shocked te vdes para se te ndahem nga kjo jete Suspect
hajde gezuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 7:05 am

mendoj se 10 gjera jan shum ama mjaftojn disa qe jan te rendesishme
Bashkimi I TROJEVE SHQIPTARE
Ruajtja e Vlerave te Luftes se UCK-se
e drejta e popullit per VETEVENDOSJE!
ngritja dhe vetdijesimi i popullit
Lufta per atdhe
dhe te mos vdes me kok ne jastek por ne lufte mendoj me vdek aha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 3:11 pm

1.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
2.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
3.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
4.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
5.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
6.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
7.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
8.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
9.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
10.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE

_________________
Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Alexander

Alexander

Numri i postimeve : 15
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 11/03/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 2:47 pm

Meteor shkruajti:
1.Bashkimi i Trojeve Shqipetare
2.Ekzekutim Tradhetareve
3.Clirimi i Camerise
4.Vdekje fashizmit
5.Liri popullit
6.Fitore e Betejes kunder armiqeve te Shqiperis Natyrale
7.Ta gdhendim mire emrin SHQIPETAR qe te mos harrohet kurr
8.Ruajtja deri ne fund e zakoheve,tradites dhe kultures shqipetare
9.Referendumi
10.Drejte vetevendosjes

Skam qfar shtoje ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Commandante
Admin
Admin
The Commandante

Numri i postimeve : 99
Mosha : 108
Reputacioni : 15
Data e regjistrimit : 17/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 4:14 pm

1.Do realizoja endrren time,duke luajtur ne ekipin e Barces,bashk me lojtaret aktual,posaqerisht me Messin,Henryn.
2.Te shkoi ne Serbi,dhe te bej masaker midis Beogradit
3.Ti nderoj te ndershmit,ti vras kriminelet.
4.Do e beja Shqiperine Etnike.
5.Do e beja Shqiperine Etnike te paren per gjithcka.
6.Te luaj per kombetaren,dhe ta turperoj Serbine ne fotball.
7.Do tja vraja gruan Milloshevicit,edhe fmit ,kuptohet.
8.Te behem i ditur.
9.Te lahem para se te shkoi per Gjenet.
10.Papa,ja shkela .Very Happy:D

_________________
Pasuria është gjysma e të gjitha fatëkeqësive ne botë,e mungesa e saj gjysma tjeter.

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Proudt10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Flaka
Moderator
Moderator
Flaka

Numri i postimeve : 370
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA...!
Reputacioni : 11
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 6:12 pm

1.BASHKIMI I TE GJITHA TROJEVE SHQIPTARE
2. I will destroy the serbia!
3. Te beja ShQIPERINE NATYRALE me te zhvillluaren ne bote!
4. Varferine ta zhdukja!
5. T'i zhdukja tradhetaret!
6. Te jemi te paret per gjithqka
etj etj etj etj etj..........

_________________
Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Albani11


The revolution is not an apple that falls when it is ripe.
You have to make it fall.

CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova.albanianforum.net
Albanian Warrior
Antar i ri
Antar i ri
Albanian Warrior

Numri i postimeve : 121
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 8
Data e regjistrimit : 19/03/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:07 am

1.Bashkimin e trojeve Shqiptare
2. TE rrisja zhvillimin e saj
3. Ti zhdukja tradhtart
4.Ti rehatoja armiqet me shkaterrim atomik
5. TE kisha qky thike nje kriminel serb
6. te udhtoja neper bote
7. TE beja ushtrine e Shqiperise me te miren ne bote
8.Ruajtja e Vlerave te Luftes se UCK-se
9. Lufta per atedhe
10. Mbrojtja e shqiperise..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeWed May 27, 2009 4:53 pm

tE SHOFE NENE SHQIPERI TE LIRE
DHE AMANETI I DESHMOREVE TE REALIZOHET
DHE TE RESPEKTOHEN ATO SIC I KA RESPEKTUAR SHOKU ENVER HOXHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ThePatriot

ThePatriot

Numri i postimeve : 21
Reputacioni : 2
Data e regjistrimit : 15/05/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeThu May 28, 2009 1:51 am

1.Bashkimin e Shqiperis
2.Zhvillimin Ekonomik te Shqiperise se bashkuar.
3.Fuqizimin Ushtarak te saj.
4.Rikthimin e vlerave Kulturore dhe te BESES.
5.Ndjekjen e serbeve per ne Karpate atje ku e kan vendin.
6.Ngritjen e flamurit e Shqiperise se bashkuar ne BE.
7.Nxjerjen e hakut te vuajtjeve Shqiptare te 500-600 viteve te fundit.
8.Gjuha Shqipe gjuhe zyrtare BOTRORE.
9.Fshirjen nga harta te vendeve Armike te Shqiperis Etnike.
10.Rrikthimin e Shqipetarve "nga Turiqa,Italia(arbresheve)dhe vendeve tjera neper vendbanimet e tyre Autoktone.

Ooo Zot beje qe kto Aspirata te plotesohen . AMIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeThu May 28, 2009 2:28 am

UNE NUK KISHA DASHUR QE TE JEN 10 POR PO I CEKI VETEM DISA

* TE PUNOHET PER VETDIJSIMIN E POPULLIT
* TE MENDOJME VET ME MENDJEN TONE PA DEGJUAR ASKEND
* TE JEMI TE BASHKUAR KUR ESHTE NE PYETJE ATDHEU
* TE RIBEJME SHQIPERIN NATYRALE
* TE KEMI NJE USHTRI TE MODERUAR DHE TE FORTE
* TE KEMI NJE SHTET SHQIPTAR TE FORT EKONOMIKISHT
* TE KEMI NJE PRESIDENT SI xhaxhi ENVER HOXHA (populli jone e din vetem friken ,mos keqkuptoni ky eshte realiteti i popullit pasi edhe vet jam pjes e tij)

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
DynamitNumri i postimeve : 47
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 22/01/2010

Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 5:07 am

hahah shum e Quditshme per mu kurr skam Ndegju kit pyetje hahaha
____________________________________________________________--

po qka kemi me ba o njerz mos me ba keq qikaq ma gat no coment Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?   Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilat jane 10 gjerat qe duhet ti bejme para se te ndahemi pergjithmon nga kjo jete?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Zone argetuese :: Zone e Lire-
Kërce tek: