ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shqiptar apo Kosovar?!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
HasanPrishtinaNumri i postimeve : 22
Reputacioni : 0
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptar apo Kosovar?!   Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Icon_minitimeThu May 28, 2009 4:01 am

Pajtohem me ty Shqipetari se mund te thuaj krahina e Llapit ben edhe llapjan mund ti quajm por jo krahina e kosoves kosovar kuptoni o njerez kete gje se ne kemi lindur shqiptar dhe do te vdesim shqipetar


SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR SHQIPETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kushtrimi86Numri i postimeve : 12
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 13/05/2009

Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptar apo Kosovar?!   Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Icon_minitimeThu May 28, 2009 11:14 am

Ashtu Shqipetar e ke then shume bukur....
Shpresoj se vllezerit dhe motrat tona ta kuptojne ate qe ke theksuar me larte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipetari
Moderator
Moderator
shqipetari

Numri i postimeve : 376
Mosha : 30
Vendi : Shqiperi Natyrale
Reputacioni : 56
Data e regjistrimit : 25/02/2009

Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptar apo Kosovar?!   Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Icon_minitimeThu May 28, 2009 12:33 pm

po i keq interpretojn gjerat prandaj ky do te jet edhe ndeshkimi qe po i behet gjeneratave te ardhshme qe vijn ne te ardhmen prand duhet likuiduar termi kosovar , ky eshte realiteti

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vetevendosje.org
ILLYRIAN
Admin
Admin
ILLYRIAN

Numri i postimeve : 2043
Mosha : 29
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Reputacioni : 35
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptar apo Kosovar?!   Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Icon_minitimeThu May 28, 2009 2:34 pm

Pajtohem me ty plotesisht Shqiptari se Kombi eshte vetem nje dhe ai eshte Shqiptar nuk ka kombe te tjera Kosove po krahina siq tha edhe shqiptari tregon ndonje pjese te vendit tone p.sh: Drenica , Llapi , Pashtriku, Ilirida, cameria etj etj

_________________
Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 8b4d6xq0rr0hw5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiperianatyrale.tk
Mig16
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 158
Reputacioni : 1
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptar apo Kosovar?!   Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Icon_minitimeThu May 28, 2009 7:08 pm

SHQIPETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptar apo Kosovar?!   Shqiptar apo Kosovar?! - Faqe 3 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptar apo Kosovar?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shqipëria Natyrale :: Shqiptaret :: Shqiptaret-
Kërce tek: